MSI RX 6500 XT MECH 3.600 TL!

Bu fiyata daha iyi bir ekran kartı söyle o zaman. (Sıfır)

Sıfır yok. Kıyas için sıfır fiyatlarını baz almıyorum. Biraz daha ekleyip garantisi devam eden RX 6600 gibi kartlar alınabiliyor.

Sıfır yok. Kıyas için sıfır fiyatlarını baz almıyorum. Biraz daha ekleyip garantisi devam eden RX 6600 gibi kartlar alınabiliyor.
Biraz dediğiniz 1000 TL mi gerçekten :D ki iyimser davrandım 5000 TL'nin altına bulamazsınız 6600 garantisi devam eden.

Hocam makul kıyaslamalar yapın o kadar bütçesi olan adam zaten bu karta bakmaz. Ayrıca para kolay biriktirilmiyor.

Sıfır fiyatlarını baz almıyorum demiştim, o sadece örnekti. Kartla veya taksitle alacak kişi için sıfır daha mantıklıdır tabii. Daha bugün malum sitede 3200 liraya ASUS ROG 1070, 4000 liraya RTX 2060 gördüm, pazarlıkla daha uyguna alınabilir mağazadan almıyorsunuz sonuçta. Ben kişisel olarak sıfır olup olmamasına değil fiyat performans oranına bakıyorum.

Sıfır fiyatlarını baz almıyorum demiştim, o sadece örnekti. Kartla veya taksitle alacak kişi için sıfır daha mantıklıdır tabii. Daha bugün malum sitede 3200 liraya ASUS ROG 1070, 4000 liraya RTX 2060 gördüm, pazarlıkla daha uyguna alınabilir mağazadan almıyorsunuz sonuçta. Ben kişisel olarak sıfır olup olmamasına değil fiyat performans oranına bakıyorum.
Şahsen ben ikinci el kart bakmıyorum güvenmiyorum birçok kişi de benim gibi davranıyor tabi herkes benim gibi illaki sıfır ekran kartı bakmak zorunda değil ve 5 seneyi aşmış karta yatırım yapmak bence çok riskli. Ve herkes büyük şehirlerde yaşamıyor oturduğum yerde doğru düzgün ekran kartı satan olmuyor nerdeyse satan da öyle ucuza satmak istemiyor (Balıkesir). Sadece kendim için demiyorum benim durumumda olan birçok kişi vardır.

Geri
Yukarı