MSI RX 6700 XT fan devreye girmiyor

Kgngksnn

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus PRIME A520M-K
Ryzen7 5700G
MSI RX 6700 XT
2x8 GB XPG Adata Gammix D30 RAM
Performax 650W 80+ PSU
Meslek
Quality
Merhaba arkadaşlar, başlıkta belirttiğim ekran kartım FurMark testinde çalışıyor fakat oyunda devreye girmiyor. Oyunda 55 dereceleri görünce FPS düşüyor. Bunun bir ayarı var mı yardımcı olabilir misiniz?

Oyun içinde ekran kartını kullandığınızdan eminmisiniz ? İmzanızdaki sistem ise APU işlemci kullanıyorsunuz. Ekran kartının kullanım yüzdeleri kaç gözüküyor hikayeli oyunlarda ?

Oyun içinde ekran kartını kullandığınızdan eminmisiniz ? İmzanızdaki sistem ise APU işlemci kullanıyorsunuz. Ekran kartının kullanım yüzdeleri kaç gözüküyor hikayeli oyunlarda ?
görev yöenticisinden şuan harici ekran kartını kullandıuğımı görüyorum hocam

Radeon arayüzünden zero RPM modu kapatacaksınız.

zero mode.jpg

@CS Relboron hocam buyurun RX 6700 XT kullanımda @241046 arayüzde sizdeki gibi bir ayar sekmesi yok hocam.

11.jpg

Bu şekilde değil hocam oyun içerisinde MSI Afterburner ile benchmark sonuçlarını alın.

MSI Afterburner ile RivaTuner kurulumunu yaptım. İlgili videoları izledim programları tanımak için. Sadece benchmark sonucunu nasıl alabilirim onu bahsederseniz işlemi tamamlıyayım hocam.

MSI Afterburner ile RivaTuner kurulumunu yaptım. İlgili videoları izledim programları tanımak için. Sadece benchmark sonucunu nasıl alabilirim onu bahsederseniz işlemi tamamlıyayım hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı