MSI RX570 vs Sapphire RX570 Pulse

@Sylveon Elbette biliyorum. Ne yazık ki Türkiyede bulunmuyor. Bulunmayanlardan kastımın HOF tarzı kartlar olduğunu söylememe gerek bile yok galiba.

Eh olsa çok iyi olurdu. Hem rekabet artar hem çeşit çoğalırdı.
Galax'ın giriş seviyesi kartlarını diğer markaların giriş seviyelerine göre daha iyi buluyorum açıkçası.

EX serisinde bir kaç kart getirmiş Akortek ama Work Of The Frames ve HOF getirse eskisi gibi tam olacak. 1-Click OC görmekten sıkıldım.

Dual, TUF, Armor bunlar önerilmemeli. Ya bütçe biriktirilmeli yahut alternatif ve kaliteli markalara yönelilmeli. Çünkü bu büyük markalar çok saçma bir şekilde, iyi olsalar da düşük modellerini bayağı kötü yapıyorlar. Soğumadan fazlaca kısıyor yahut fan sayısını düşürebiliyor. Markaların çuvallama konusunu veya hangisinin iyi olduğunu tartışmak yerine bütçe artırıp çok daha iyi 1650 Super alınmalı diye düşünüyorum. İlla ikisinden biri ise, çekirdek hızı ve soğutma konusunda Sapphire RX 0570 modeli. Ayrıca VRAM de üstün kılıyor.
Zaten Galax Gtx 1650 Super önerdim 🙂

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı