MSI RX580 ARMOR 8G OC için kasa önerisi

goksumert8

Kilopat
Daha fazla  
Bu ekran kartının diğer kartlardan biraz daha fazla ısındığını okudum ve duydum. Galiba soğutma performansı düşükmüş bu kartın. Ama elimdeki bu. Buna uygun bir kasa önerisi sunabilir misiniz ? Hani hava akışı iyi olan bir kasa. Kasaya verebileceğim bütçe fiyatı en fazla 550TL. Bu kartı kullananlar varsa yaşadığı problemleri veya artı yönlerini paylaşırsa da sevinirim..

Yanlarına bir tane daha fan alırsın.

Veya bunlara göz atabilirsiniz.

Corsair MB511 ya da anakartınız mATX ise Corsair Masterbox Pro 3 modelini öneririm.
Anakart atx, hangisini alıyım

Yanlarına bir tane daha fan alırsın.

Veya bunlara göz atabilirsiniz.
Atx anakart, mb511 modeli iyimidir önerirmisiniz

Anakart atx, hangisini alıyım

Atx anakart, mb511 modeli iyimidir önerirmisiniz
Hava akışı yönünden mükemmel bir kasa tek eksiği yan tarafının temperli cam olmaması. Biraz daha beklerseniz MB511'in temperli ve RGB'li olan modeli yakında satışa çıkacak. Tavsiyem biraz daha bekleyin temperli cam olan modelini alın.

Hava akışı yönünden mükemmel bir kasa tek eksiği yan tarafının temperli cam olmaması. Biraz daha beklerseniz MB511'in temperli ve RGB'li olan modeli yakında satışa çıkacak. Tavsiyem biraz daha bekleyin temperli cam olan modelini alın.

Temperli olmasını çok takmıyorum ve dediğim gibi kasaya vereceğim para maksimum 550TL, temperli modeli 700 falan olur diye tahmin ediyorum ama bakalım zaten kasa toplamanın son asamasındayım sadece ssd hdd ve kasa kaldı. Geri kalan parcalarin hepsini aldım. Ekran karti msi rx580 armor 8g oc, ryzen 5 2600 islemci.

Dostum armor serisi RX ler çok fazla ısındığı söyleniyor durum nedir bu konuda ?

Üstü yani açık kasalar var uygun fiyatlı.PowerBoost Royal Serisi VK-G1008S USB 3.0 Midtower Kasa istersen bir incele

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı