RX 570 Armor 8 GB için ferah kasa önerisi

beta1905

Kilopat
Daha fazla  
Öneri Vatan Bilgisayar'dan olursa sevinirim, bana çok yakın çünkü direk montajlatacağım orada. Fiyat max 400 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:

İkiside uygun fiyatli güzel kasalar. 2. seçenekteki kasa en kısmına bir kaç cm daha büyük diye biliyorum. RX 570 için 2 kasada fazlasıyla iş görür

İkiside uygun fiyatli güzel kasalar. 2. seçenekteki kasa en kısmına bir kaç cm daha büyük diye biliyorum. RX 570 için 2 kasada fazlasıyla iş görür
Sakın uzağından bile geçme.

Arkadaş çöp kovası önerin dememiş yalnız kasa önerisi istemiş.
Öneri Vatan Bilgisayar'dan olursa sevinirim, bana çok yakın çünkü direk montajlatacağım orada. Fiyat max 400 TL.
Vatan PC'den alacağınız en iyi kasa bu olur, 83 TL arttırın derim bütçeyi: CORSAIR CARBIDE SERİSİ SPEC-DELTA RGB FANLI MidT ATX SİYAH OYUNCU KASASI - Vatan Bilgisayar
Arttıramazsan bu olabilir: CORSAIR CARBIDE SERİSİ SPEC-05 MidT ATX SİYAH OYUNCU KASASI - Vatan Bilgisayar
Gidip Everest, Frisby vb. almayın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı