MSI servispoint nasıldır?

OA_Gunes

Hectopat
Yer
Favoriten
Arkadaşlar. Herkese iyi geceler. Mart 2021'de MSI marka bir laptop almıştım. Bugün itibarıyla 9-10 ay falan oldu kullanalı. Daha 1.5 yıl garantisi var. Ama sömestr'de ürünü bakıma göndermek istiyorum. Çünkü fan ve işlemcinin macun değişimi için. İnternette araştırdım ve MSI'nin Türkiye için servispoint ile anlaşmalı olduğunu gördüm. İstanbul'dan uzak bir yerde oturuyorum. Ürünü mü de bakımı için göndermek istiyorum. Servispoint nasıldır? Cihazımı kaç günde bana gönderebilir. Şimdiden yardımcı olacak herkese teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
4 adet ölü pikselli monitörümü ''Bunda bir şey yok'' deyip bana geri gönderen servisin ta kendisidir. Apple dışında Türkiye'deki hiçbir markanın servisi kaliteli falan değil. Hele Asus, Allah ellerine düşürmesin. 5 farklı Asus laptobum heba oldu serviste.

4 adet ölü pikselli monitörümü ''Bunda bir şey yok'' deyip bana geri gönderen servisin ta kendisidir. Apple dışında Türkiye'deki hiçbir markanın servisi kaliteli falan değil. Hele Asus, Allah ellerine düşürmesin. 5 farklı Asus laptobum heba oldu serviste.
Anladım hocam. Dedim laptopu bir göndereyim bakımını yapsınlar ancak böyle olumsuz yorum çok gördüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı