MSI Stealth 2023 alınır mı?

Stealth'da ki kart Max-P değil ve tasinabilirlik odaklı bir model, taşınabilirlik senin için önemli değilse farklı modellere bakman daha iyi olacaktır.

Fena görünmüyor fakat hangi klavye ile gelecek. Türkiye'yi gelmesini bekleyin bence çünkü 150 euro üzeri olan ürünler ekstra vergi çıkıyor. Daha ucuza Türkiye'de çıkar belki.

Stealth'da ki kart Max-P değil ve tasinabilirlik odaklı bir model, taşınabilirlik senin için önemli değilse farklı modellere bakman daha iyi olacaktır.

Bir de şöyle alternatifler var. Siz seçimi hangisinden yana kullanırdınız

Fena görünmüyor fakat hangi klavye ile gelecek. Türkiye'yi gelmesini bekleyin bence çünkü 150 euro üzeri olan ürünler ekstra vergi çıkıyor. Daha ucuza Türkiye'de çıkar belki.
Hocam alabilirsem büyük ihtimal elden kendim alacam bulunduğu ülkeden. Bu son attıklarım da dahil. Onları da ABD ye gittiğimde alabilirim. Ama hani bi 4 ay sonra bu fiyatlara tr den de alabilirsem şuan almama gerek yok

ASUS'un yeni modelleri çok övülüyor, hem tasarım hem de iç yapısı ve soğumta olarak. Yeni nebula displaylerde güzel görünüyor. Üst segmentte attığınız çoğu bilgisayar güzel. Gigabyte da bayağı iyi. MSI zaten üst segment dışında alınmaz fakat onunda yüksek modelleri gayet başarılı. Omen yeni nesil bileşenler ile nasıl bakmadım hiç. Bütçede 4090 bulabiliyor musunuz hiç? Dediğim gibi paranız ile en iyi donanıma hangisini alabiliyorsanız ona yönelin bence bu markalarda, yeni çıktılar ASUS dışında çok fazla inceleyemdim, bazısıda daha yayınlanmadı fakat üzeceklerini sanmam. Omen şüpheli gibi biraz kötü çıkacağını sanmasamda. ASUS, Gigabyte ve MSI iyidir.

Son düzenleme:
Maalesef 4090 lar genelde 3000 dolar ve üstü. Bütçemi almıyor ama açıkçası o kadar da para vermek istemiyorum. 1000 dolarlık fark olur mu 4080 ile arasında buna bakmak lazım
ASUS'un yeni modelleri çok övülüyor, hem tasarım hem de iç yapısı ve soğumta olarak. Yeni nebula displaylerde güzel görünüyor. Üst segmentte attığınız çoğu bilgisayar güzel. Gigabyte da bayağı iyi. MSI zaten üst segment dışında alınmaz fakat onunda yüksek modelleri gayet başarılı. Omen yeni nesil bileşenler ile nasıl bakmadım hiç. Bütçede 4090 bulabiliyor musunuz hiç? Dediğim paranız ile en iyi donanıma hangisini alabiliyorsanız ona yönelin bence bu markalarda, yeni çıktılar ASUS dışında çok fazla inceleyemdim, bazısıda daha yayınlanmadı fakat üzeceklerini sanmam. Omen şüpheli gibi biraz kötü çıkacağını sanmasamda. ASUS, Gigabyte ve MSI iyidir.

Maalesef 4090'lar genelde 3000 dolar ve üstü. Bütçemi almıyor ama açıkçası o kadar da para vermek istemiyorum. 1000 dolarlık fark olur mu 4080 ile arasında buna bakmak lazım.

Aceleniz yoksa incelemeleri bekleyin. Henüz 4080M ve 4090M videosu bulamadım. 1000 dolarlık bir fark olacak mı bilmiyorum.

Son düzenleme:

Bir de şöyle alternatifler var. Siz seçimi hangisinden yana kullanırdınız.

Hocam alabilirsem büyük ihtimal elden kendim alacağım bulunduğu ülkeden. Bu son attıklarım da dahil. Onları da ABD'ye gittiğimde alabilirim. Ama hani bir 4 ay sonra bu fiyatlara TR'den de alabilirsem şu an almama gerek yok.

Raider'ı veya STRIX'i tercih edebilirsin.

Geri
Yukarı