MSI teknik servis

skyorv

Hectopat
Daha fazla  
Msi markasının teknik servis açısını merak ediyorum sizce garantili midir? Bir de msi markası sizce oyun konusunda veya başka konuda sorun yaşatır mı? Alacağım bilgisayar ge70 sizce nasıl bir laptop?

Cevaplarınızı bekliyorum.

Teknik servisi bir ASUS değil ama iyidir yine de. Ben 3 yıldır GT 680 kullanıyorum, bi kere teknik servise gitti, o da evde laptopu herkes kullanıp piç gibi bi yere atıyordu, soketin lehimi koptu.

MSİ servisi candır. Ben 2 defa yolladım 2 sinde de iade yaptılar 3. sefer babam dedi bu adamlar yapmıyor hep iade yapıyorlar demek kronik sorunu var bana asus aldı. Her aklıma geldiğimde sövüyorum onları.

Gören de der ki ASUS ile hiç sorun yaşamıyorsun :)

Recep abi MSİ dan sonra bu ASUS küfür gibi geldi bana. MSİ nasıl desem tadı damağımda kaldı resmen. :D Çok güzeldi. :D Ama ben daha yeni farkettim ben pc yi yeni aldım ve sorun çıktı ya adamlar hemen iade yaptılar. Bence bu büyük bir artı. :D Msi candır can. Bunu imzama yazmalıyım hemen.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı