MSI Teknik Servisi Laptop Bakımı Yapıyor mu?

415668

Picopat
Makaleler
1
Herkese selamlar. Dün bir konu açmıştım bilgisayarımın ısınması, soğutucu almak vs hakkında. Konuyu açmadan önce de MSI servisine bir mail atarak durumumu arz ettim, cihazımı göndermemi, gerekli işlemlerin yapılacağını söylediler fakat önce burada sizlere danışmak istedim. Benim isteğim bilgisayarın iç temizliğinin yapılması ve macun yenilenmesi. Başka bir ihtiyacı yok cihazın. MSI servisinin böyle bir hizmeti var mı acaba? Bu bakımları yapıyorlar mı? Bir de servis kalitesi nasıldır? Kimi servisler sapasağlam cihazı bozup gönderebiliyorlar. Daha önceden tecrübe etmiş birileri varsa, bir yardımcı olabilirse çok sevinirim. Teşekkürler şimdiden. :)
@Jira

Son düzenleme:
Peki pointservis nasıldır? Göndersem bir sorun yaşar mıyım? Pişman olmak istemiyorum, ilk kez göndereceğim için bir çekincem var açıkçası. Bir de var mı MX-4'den daha iyi, maks 100 TL civarlarında bir macun öneriniz?

Peki pointservis nasıldır? Göndersem bir sorun yaşar mıyım? Pişman olmak istemiyorum, ilk kez göndereceğim için bir çekincem var açıkçası. Bir de var mı MX-4'den daha iyi, maks 100 TL civarlarında bir macun öneriniz?
Monster'dan sonra Türkiye'deki en iyi servisdir.Herhangi bir sorun yaşamazsınız bilgisayarı nasıl aldıysanız o şekilde kargolayın.Almışken iyi bir macun almanızı tavsiye ederim biraz bütçenizi aşıyor ama çok iyi macundur TERMAL Thermal Grizzly Kryonaut 12,5 W/m·k 1gr Macun Tg-k-001-rs Fiyatı, Yorumları - Trendyol yorumlara bakabilirsiniz.

12,5 diyor, değeri çok iyiymiş aslında. 1 gr yeterli olur mu ki?
[email protected]'a mail atın ürünün linkiyle birlikte onlar hem macunun cihazla uyumlu olup olmadığına bakar hemde 1gr yeterli olup olmadığını sorabilirsiniz şahsi fikrim yeterli olacağı yönünde yeterli olmasa 1gr şeklinde satışa çıkarmazlardı diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı