MSI "There isn't any Bıos File in this USB key" BIOS güncelleme sorunu

Script

Kilopat
Daha fazla  
MSI H110M Pro-VD anakartım var. BIOS güncellemek istiyorum ama olmuyor. MSI sitesinden anakartın en güncel BIOS sürümünü indiriyorum. Flash belleğe RAR dosyasından çıkartıp sadece dosyayı atıyorum. Daha sonra yeniden başlatıp BIOS'a gelip M-flash özelliğine tıklıyorum ve bu hatayı veriyor; "There isn't any Bıos File in this USB key (root folder.)".
Flash belleği de görüyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
"Murat5038, post: 3525608, member: 3728"]İmzamdan Aida64 sonucunu paylaşın. Hazır bilgisayar kullanıyor musunuz belirtin.
EXPER'in hazır bilgisayarı MSI müşteri hizmetlerini aradım biz onlara bakmıyoruz EXPER'e göndermeniz lazım dedi. Başka forumlara da baktım aynı sorunu bir kaç arkadaş daha yaşamış. Yine EXPER alıp özelleştiriyor galiba. Bunun bir çözümü var mıdır?

Seri numarasını yanlış verdiysen değildir. Doğru ise modelin bu. Verdiğim yerden indirip Sandisk olmayan Secure boot kapalı şekilde BIOS'dan güncelleyin. Güncelleme sırasında hata alırsanız videolu şekilde dediklerimi videoya çekip paylaşın BIOS seçenekleri dahil.

Seri numarasını yanlış verdiysen değildir. Doğru ise modelin bu. Verdiğim yerden indirip Sandisk olmayan Secure boot kapalı şekilde BIOS'dan güncelleyin. Güncelleme sırasında hata alırsanız videolu şekilde dediklerimi videoya çekip paylaşın BIOS seçenekleri dahil.
Secure boot kapalı şekilde de denedim maalesef olmadı bu da.

Dosya Ekleri

• 21.PNG
    21.PNG
    22,2 KB · Görüntüleme: 126
  • 22.PNG
    22.PNG
    49,5 KB · Görüntüleme: 124
  • 23.PNG
    23.PNG
    21,7 KB · Görüntüleme: 131
Secure boot kapalı şekilde de denedim maalesef olmadı bu da.
Videolu yaptıklarınızı koyun demiştim. Aida raporu öyle verilmez imzamdan diyorum, imzada olan rehbere göre vereceksiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı