MSI Thin alınır mı?

Unforgiven35

Femtopat
Merhabalar aşağıda özelliklerini belirttiğim MSI GF65 Thin sdr modeli alınır mı? Isınma ve ışık sızmasından bahsediliyor forumlarda. Kullanan veya tecrübesi olan arkadaşlar yorumlayabilir mi?

1660 Ti ekran kartı, i5 10300H işlemci, 8 RAM, 512 GB SSD: 9500 TL

Merhabalar aşağıda özelliklerini belirttiğim MSI GF65 Thin sdr modeli alınır mı? Isınma ve ışık sızması modellerinden bahsediliyor... Kullanan veya tecrübesi olan arkadaşlar yorumlayabilir mi?

Alınır. Ama beklerseniz daha iyi alabilirsiniz gibi. RAM 16 oluyorsa 16 yapın. GTX 1660 TI güzel karttır.

Alınır. Ama beklerseniz daha iyi alabilirsiniz gibi. RAM 16 oluyorsa 16 yapın. GTX 1660 TI güzel karttır.
ısı sorunu için ne dersiniz hocam tecrübeniz oldu mu daha önce. Bir de neden beklemeliyim?
Alınmaz, GF modelleri MSI modelleri arasında en kalitesiz modeller. Almanızı önermiyorum.
ne önerirsiniz hocam max 10000 olacak şekilde

ısı sorunu için ne dersiniz hocam tecrübeniz oldu mu daha önce. Bir de neden beklemeliyim?

ne önerirsiniz hocam max 10000 olacak şekilde
Stoklar gelirse RTX 3060 TI sistem koparabilirsiniz o fiyata. Hocam masaüstü olursa 12.000 TL bir sistem vardı RTX 3060 bir sistem. RTX 3060 ekran kartı RTX 2070 ile kapışıyor fakat monitör dahil değil. Isınma sorunu olacağını sanmıyorum. En kötü altına soğutucu koyarsınız 50 TL'ye alıp.

Merhabalar aşağıda özelliklerini belirttiğim MSI GF65 Thin sdr modeli alınır mı? Isınma ve ışık sızmasından bahsediliyor forumlarda. Kullanan veya tecrübesi olan arkadaşlar yorumlayabilir mi?

GF65 modelleri alınmaz.
3060 olan modelini satın aldık. Kasanın mühendislik olarak bir sorunu var. Isınıyor ve garip sesler çıkartıyor. Önermiyorum.

Ne önerirsiniz hocam Max 10000 olacak şekilde

+8 GB RAM ve SSD takviyesi ile bu ürünü öneriyorum.

Yerinde olsam kendim sıfırdan kasa toplardım Thin yerine.

Stoklar gelirse RTX 3060 Ti sistem koparabilirsiniz o fiyata. Hocam masaüstü olursa 12.000 TL bir sistem vardı RTX 3060 bir sistem. RTX 3060 ekran kartı RTX 2070 ile kapışıyor fakat monitör dahil değil. Isınma sorunu olacağını sanmıyorum. En kötü altına soğutucu koyarsınız 50 TL'ye alıp.

Beyler kasa toplama konusu değil burası. Kasa toplama konusunda konuşun bunları.

Yerinde olsam kendim sıfırdan kasa toplardım Thin yerine.
üniversite öğrencisiyim ne yazık ki öyle bir şansım yok
+8 GB RAM ve SSD takviyesi ile bu ürünü öneriyorum.

Beyler kasa toplama konusu değil burası. Kasa toplama konusunda konuşun bunları.
hocam asus için de ciddi termal sorunlardan bahsediliyor bu modelde...

Geri
Yukarı