MSI Thin GF63 9SC normalde kasmayan Online oyun kasmaya başladı

Fuoco

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, benim MSI Thin GF63 9SC laptopum vardı 9 aydır bende, birçok oyun indirdim oynadım hiçbir sorun çıkmadı tam performanstı her zaman, ama ben geçen hafta RDR2 oyununu indirdim bilgisayara, ve o andan itibaren sadece Online oyunlarda kasmalar başladı, normalde Valorant'ta Ultra'yı çok çok rahat kaldıran bilgisayar medium da bile FPS düşmesi yemeye başladı, GTA Online’a giriş aşırı yavaşladı, normalde SSD olduğu için 1 dakikada girerdi ama bu olaydan sonra 10 dakika geçtikten sonra girdi, aynı şekilde onda da FPS düşmesi girdi. Ama bu sadece Online oyunlarda oluyor, RDR2’yi medium ayarlarda çok rahat oynuyorum, GTA story modda da aynı şekilde High'ta çok rahat oynuyorum. Ne olmuş olabilir, 105 GB boş alan var bilgisayarda, yer olmadığı için böyle olmuşta olamaz, anlamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Isınmada bir sorun yoktu. Valorant'a girdiğimde 62 santigrattı ama yine de FPS düşmesi yaşanıyordu. Tek başıma özel oyun kurduğumda ise FPS düşüşü yaşanmadı, sadece başka insanlarla eşzamanlı oynadığımda oluyor bu FPS düşüşü.

Yeni konular

Geri
Yukarı