MSI Thin GF63 alınır mı?

Bütçe
30.000-35.000

emirgoksu

Yoctopat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
512 gb
Herkese iyi sabahlar. Bu modeli almayı düşünüyorum. Bilgisayarda daha çok render almayı, 3D modelleme yapmayı ve arada sırada oyun oynamayı düşünüyorum. Bu fiyat aralığında bu özelliklerde onerdiginiz başka model var mıdır? Bu bilgisayarın kronik bir problemi var mıdır?

Hocam eğer gaming alacaksanız bu bütçeye 4060 hatta belki 4070li bile vardır. Kullanım amacına göre tam bir örnek veremeyeceğim ama illaki bilen vardır.

Şöyle hocam bende aslında Gaming alma taraftarı değilim(ergonomi, ağırlık vs.).Fakat şu anki sartlarda hem iş bilgisyari olsun hem de performansli olsun deyince fiyat uçuyor. Bende o yüzden bu bütçeyle ne alabilirim kararsız kaldım.

Şöyle hocam bende aslında Gaming alma taraftarı değilim(ergonomi, ağırlık vs.).Fakat şu anki sartlarda hem iş bilgisyari olsun hem de performansli olsun deyince fiyat uçuyor. Bende o yüzden bu bütçeyle ne alabilirim kararsız kaldım.
Gaming alırsanız pil tüketimi fazla olur. Şarjdayken vs. tam performans verir. Bence oyun oynamıyorsanız M2 çipli Macbook en mantıklı seçim olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı