MSI GF63 THIN alınır mı?

Onun ne sorunu var
Hoparlor ses patlamasi sorunu, ses cizirtisi, Panelleri asiri kotu ozellikle 20k altina satilan Acerlar panda panel kullaniyorlar 6bit. Diger modelleri 8 bit BOE kullanir bunlar iyi biraz daha. Yuksek gecikme suresi goz kanatan cinsten panda marka olanlari. Durdugu yerde hic bir sey yapmiyorken fandan gelen ugultu sesi rahatsiz edici bir ses bu arada bazi modellerde cikiyor. Ses suruculerini Acer sitesi haricinde yuklersen ses seviyesi cok az cikiyor. DTS-X ultra kurayim derken ses cizirtiyla birlikte gitmisti ve format atmama ragmen geri gelmedi iade ettim. Bilemiyorum benim laptop sorunluydu buyuk ihtimal oyle denk geldi.

Alinir mi? Aslinda alinir fakat ayni fiyata Asus tuf veya 165hz ekranli lenovo bulabilirsen bunlar alinir. Hp victus alinabilir 25k civari satiliyor. Diyeceklerim bu kadar. Ayrica benim aldigim model acer nitro 5 beni cok fena sogutmustu kendisinden yasadigim sorunlar nedeniyle ama kasasi ve sogutmasi gercekten kaliteli jilet gibi. Keske biraz daha kaliteli ses karti ve panel kullansalar.

Geri
Yukarı