MSI Thin GF63 RTX 4050 vs Victus 16-S0020NT RTX 4050

Bütçe
35.000 TL

Jerenimoo

Decapat
Daha fazla  
Aşağıda bulunan 2 laptop arasında kararsız kaldım. Size hangisini almalıyım? MSI gibi bir markayı almak veya donanımları daha iyi olan HP Victus'umu almak? HP ile çevremde çok sorun yaşayan arkadaş var. Omen oyun bilgisayarı diye biliyordum yeni Victus çıkarmışlar. Kullanan arkadaşlar var ise deneyimleri nasıl?

Attığınız iki model fiyatını asla hak etmiyor, hele MSI olanı almak parayı çöpe atmaktan farksız. Bir ürün alırken marka değil, model önemli. Bu üründe 12700H ve 140W RTX4060 ve MUX Switch mevcut. Elinizde kalan para ile ekstra RAM alıp Dual channel kullanabilirsiniz.

Hem GPU olarak hem de CPU olarak cok çok daha iyi bir model bu ürün sizin attıklarınızdan.

Attığınız iki model fiyatını asla hak etmiyor, hele MSI olanı almak parayı çöpe atmaktan farksız. Bir ürün alırken marka değil, model önemli. Bu üründe 12700H ve 140W RTX4060 ve MUX Switch mevcut. Elinizde kalan para ile ekstra RAM alıp Dual channel kullanabilirsiniz.

Hocam kasayı açmak garanti kapsamı dışına çıkmıyor mu?

İkisinin de ekranları çöp. Dandik 144Hz panel, tepkime süreleri yok.

Asagidaki UFO'lari dikkatlice izle hepsin144 ve üstu panele sahip oyuna gelme. Ürününü bilerek al.

Nitro 16 öneririm.

Hayır, SSD ve RAM yükseltmesi yapmak garantiyi etkilemiyor eğer hasar vermezseniz.

Hocam RAM değiştirmekle uğraşana kadar direk aynı özellikli 32 GB RAM versiyonunu almak daha mantıklı olmaz mı?

Hocam RAM değiştirmekle uğraşana kadar direk aynı özellikli 32 GB RAM versiyonunu almak daha mantıklı olmaz mı?

Fiyat farkı çok ve islemci aynı değil. 12700H ve 12650H arasında çekirdek sayısı farkı var. RAM değiştirmek cok kolay bir şey işlem, gözünüzde büyümesin.

Fiyat farkı çok ve islemci aynı değil. 12700H ve 12650H arasında çekirdek sayısı farkı var. RAM değiştirmek cok kolay bir şey işlem, gözünüzde büyümesin.

Değiştirmek değil de masaüstü ve laptop farklı gibime geliyor. Biraz baktım marka vs mesela ben 16 GB RAM taksam sorun olmaz değil mi?

Değiştirmek değil de masaüstü ve laptop farklı gibime geliyor. Biraz baktım marka vs mesela ben 16 GB RAM taksam sorun olmaz değil mi?

Sorun olmaz fakat önermem pek. Yanlış değilsem DDR4 bu model. 8+16 GB Flex channel olur ve bant genişliği bir yerde sonra azalir. RAM'den önemli fark dediğim gibi işlemci farkı. Masaüstü ve laptop farkı derken? O kısmı anlamadım.

Sorun olmaz fakat önermem pek. Yanlış değilsem DDR4 bu model. 8+16 GB Flex channel olur ve bant genişliği bir yerde sonra azalir. RAM'den önemli fark dediğim gibi işlemci farkı. Masaüstü ve laptop farkı derken? O kısmı anlamadım.

DDR5 RAM olarak gözüküyor o zaman yanına 1 tane daha 8 GB RAM takarım. İnternette biraz bakındım laptop ve masaüstü RAM'ları farklı gibime geldi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı