MSI Tomahawk Max BIOS güncellemeyi kaydetmiyor

burakflix

Femtopat
Daha fazla  
Anakartıma flash bellek üzerinden anakartta bulununan tuşla güncelleme ile açıyorum bilgisayarım sorunsuz açılıyor ama bu güncellemeyi kaydetmiyor. Yani her açılışta flash bellek ile güncelleme yaparak açabiliyorum. BIOS'a gelince de M-Flash üzerinden güncelleme yapınca reboot yapıyor ve Black screende kalıyorum. Bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim.

Güncelleme yapmadan önce BIOS'u sıfırlamanızda fayda var. Ayrıca bu rehbere bakarak yapabilirsiniz. Flashın formatlanma türüne de dikkat edin. Sürekli kaydetmiyor ve aynı duruma getiriyorsa BIOS pilinde problem olabilir fakat bu konu hakkında net bilgim olmadığından dolayı bilgi veremiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

BIOS pili takılı mı?

Evet takılı.
Güncelleme yapmadan önce BIOS'u sıfırlamanızda fayda var. Ayrıca bu rehbere bakarak yapabilirsiniz. Flashın formatlanma türüne de dikkat edin. Sürekli kaydetmiyor ve aynı duruma getiriyorsa BIOS pilinde problem olabilir fakat bu konu hakkında net bilgim olmadığından dolayı bilgi veremiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video da M-Flash moduna geçerken sorun yaşamıyorlar ama benim de sorun yaşadığım yer orası.

Yeni konular

Geri
Yukarı