MSI Trident hakkında görüşleriniz nedir?

Arleigh Burke

Hectopat
Yer
IBM 5150
Arkadaşlar, yaza kasa toplama fikrim var. Şimdi şöyle bir sıkıntı var. Alacağım kasa çok kaba duruyor ve ışıklı gamer modelleri sevmiyorum. MSI'ın hazır kasaları haliyle marka parasından dolayı biraz daha pahalı oluyor ama kasası çok şık ve hafif. Siz önerir misiniz? Kullanan var mıdır?

Konsol PC olarak geçiyor. Hava akışı nasıldır bilmiyorum ancak iç alanın dar olması sebebiyle ya çok düzenli bir hava akışı var, ya da kötü bir hava akışı var. Benchmark videolarına bakmakta fayda var.

İyi bir soğutma ile kullanacaksanız elbette alınabilir.

Konsol PC olarak geçiyor. Hava akışı nasıldır bilmiyorum ancak iç alanın dar olması sebebiyle ya çok düzenli bir hava akışı var, ya da kötü bir hava akışı var. Benchmark videolarına bakmakta fayda var.

İyi bir soğutma ile kullanacaksanız elbette alınabilir.
Direkt aldığım gibi kullanmayı düşünüyordum. Performansı gayet iyi gibi gözüküyor ama soğutma konusunda biraz sıkıntılar var gibi.
Işıklı ve agresif tip kasalar sevmiyor iseniz, NZXT gibi kasalara bir göz atın bence. Sade kutu gibi ama içi güzel.
Ben o tarz kasalardan çok çektim. Performanslı laptop ve kasa modellerinin hepsinde o tip kasa kullanılmış. Dediğiniz kasaya bakacağım. Umarım masama uydurabilirim. Masama koyacağım için diğer her şeyle uyumlu olmalı diye düşünüyorum.

Onlar gerçekten alınası ürünler incelemesi varsa izleyin. Akla takılabilecek tek soru sıcaklık değerleri. Ama sanmıyorum sorun olduğunu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı