MSI Vector GP68hx alınır mı?

Bütçe
60-70k
Bu fiyata bundan daha iyisi olamaz. Kesinlikle alın.

Sağ olun bir saate sepeette indirim olacak diye biliyorum o yüzden bekliyorum emin olmak istemiştim.

Hayır yok, güzel model alabilirsiniz.

Teşekkürler hacağım sizin onayınızı aldıysa çok da dert etmeye gerek yok yalnız çoğu test te 150 watt ı geçtiğini görmedim laptopun sizce bu sıkıntı çıkarır mı? Ayrıca adaptör biraz büyük geldideğiştirmenin bir yolu yoktur diye tahmin ediyorum ama çok problem çıkacağını düşünmüyorum. @Artoria Pendragon

Son düzenleme:
Sağ olun bir saate sepeette indirim olacak diye biliyorum o yüzden bekliyorum emin olmak istemiştim.

Teşekkürler hacağım sizin onayınızı aldıysa çok da dert etmeye gerek yok yalnız çoğu test te 150 watt ı geçtiğini görmedim laptopun sizce bu sıkıntı çıkarır mı? Ayrıca adaptör biraz büyük geldi değiştirmenin bir yolu yoktur diye tahmin ediyorum ama çok problem çıkacağını düşünmüyorum. @Artoria Pendragon

150W üstünü Dynamic Boost ile sağlıyor GPU, genelde çıkmaması normal.

1920x1080 modeli.
Anladım hocam teşekkürler .

15 dakikaya alacağım ekranı çok iyi değil diyorlardı tek problemim oydu bir de 175 watt a çıkamaması ama 175'e Dynamic Boost'la çıkabilmesi ekranı dengeler sanırım biraz kötü bahsettikleri için emin olamadım sadece. Çünkü bazı yerlerde ekrana bakmak insanı tiksindiriyormuş gibi belirtiyorlar ayrıca fanlar çok sesli diyorlar hocam dayanılamayacak seviyede diyorlar @Artoria Pendragon

Son düzenleme:

Geri
Yukarı