MSI Ventus 3X OC RTX 3070 vs ASUS TUF 3070 OC

Kado703

Decapat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar ikisi arasında kararsız kaldım. Sizce hangisi fiyat performans olarak ve ikinci el satışı daha kuvvetli olur, çünkü alıp ileride değiştirmek istediğimde.
MSI Ventus 3X OC RTX 3070 vs ASUS TUF 3070 OC hangisi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet arkadaşlar ikisi arasında kararsız kaldım. Sizce hangisi fiyat performans olarak ve ikinci el satışı daha kuvvetli olur, çünkü alıp ileride değiştirmek istediğimde.
MSI Ventus 3X OC RTX 3070 vs ASUS TUF 3070 OC hangisi?
GameRock 3070 performans olarak geçen çok az kart var (İNNO3D bile geçemiyor) ve diğer kartlara göre daha ucuz tam bir F/P kart.

INNO3D iChill X4.

Gören aşık olur zaten. 😁
Soru ile alakası olmayan paylaşım inno ne alaka? Anlamıyorum bu formu genel olarak soruyu soran kişiye sorduğu şey ile yardım eden kimse yok herkes kendi bildiğini okuyor o daha iyi olayını es geç soran kişinin cevabını vermemişsin burda

Soru ile alakası olmayan paylaşım inno ne alaka? Anlamıyorum bu formu genel olarak soruyu soran kişiye sorduğu şey ile yardım eden kimse yok herkes kendi bildiğini okuyor o daha iyi olayını es geç soran kişinin cevabını vermemişsin burda
Şuan almamışsa ona farklı seçenekler sunmakta ben bir sakınca görmüyorum, arkadaş ona daha iyi bir seçenek sunmuş bu kadar büyütmeye gerek yok.

Asus ve MSI dan daha iyi peki 😂
Evet? Biraz araştırma yapsaydın bu mesajı yazmazdın mahalledeki bilgisayarcıdan öğrendiğin bilgilerle burada insanlara çok yardımcı olabileceğini çok zannetmiyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (239)_LI.jpg
    Ekran Görüntüsü (239)_LI.jpg
    118,1 KB · Görüntüleme: 214

Yeni konular

Geri
Yukarı