MSI Vigor GK20 alınır mı?

Ne kadar süredir kullanıyor? Kronik sorunları olduğunu duydum o klavyenin. Siz de herhangi bir sıkıntı var mı?
Dediğim gibi 3 yıldır kullanıyor, kendisi hala klavye değiştirmeyi düşünmüyor. Düşürmediğiniz sürece hiç bir şey olmaz kaliteli kendisi de ve en iyi algılama seviyelerinde diye biliyorum. 1ms olması gerekiyor yanlış hatırlamıyorsam.

Hocam o bütçede onu alacağınıza 100TL daha ekleyip Redragon alabilirsiniz. Membran alınacağına mekanik alınması çok daha mantıklı. Sorunuzun cevabına ise alınabilir. Fiyatı makul ama 100TL farkla değmez bence. Ayrıca G213 asla önermem kronik sorunlu. Razer Cynosa V2'de bakmayın o da sorunlu. 1 ay sonrasında üstünde ki yazılar sökülmeye başlıyor.

1681257727268.png

Hocam o bütçede onu alacağınıza 100TL daha ekleyip Redragon alabilirsiniz. Membran alınacağına mekanik alınması çok daha mantıklı. Sorunuzun cevabına ise alınabilir. Fiyatı makul ama 100TL farkla değmez bence. Ayrıca G213 asla önermem kronik sorunlu. Razer Cynosa V2'de bakmayın o da sorunlu. 1 ay sonrasında üstünde ki yazılar sökülmeye başlıyor.

Eki Görüntüle 1736948
Redragon'ın hangi modelini önerirsiniz?

Eki Görüntüle 1736948
Aslında kronik sorun olarak bilemiyorum şans işi sanırım bizim G213 kaç yıllık hala sorun yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı