MSI Vigor GK30 TR oyuncu klavyesi alınır mı?

@Metin Eren Türkmen
Hocam şu ürüne bakabilirsin sık sık indirime giriyor. Ben indirim ile 550 TL'ye almıştım çok da memnunum. Araştırabilirsin. Sorunuza gelirsek de söylendiği gibi mekanik hisli klavyeye o kadar vermeye gerek yok bence.
Önerin için teşekkür ederim ama bütçem en fazla 400 TL
@snipezz
1) Gametech Black Rider Kırmızı Switch Mekanik Klavye Fiyatları ve Özellikleri
2) https://www.hepsiburada.com/rampage...-switch-oyuncu-mekanik-klavye-p-HBV00001AYHVU
3) Monster Pusat K3 Pro Mechanical Gaming Keyboard | Monster Notebook
4) Gamepower Calypso Mavi Switch RGB Optik Mekanik Oyuncu Klavye | En Ucuzu Akakçe
5)Gamepower Saber Usb Kablolu RGB Mavi Switch Mekanik Oyuncu Q Klavye Fiyatları ve Özellikleri
6)Gamenote HV-KB432L Mavi Switch Kablolu RGB Mekanik Oyuncu Klavye Fiyatları ve Özellikleri
7)Rampage X-Titan KB-R95 RGB Mekanik Kablolu Oyuncu Klavyesi Fiyatı - Trendyol
8)Rush Squire RK901 Full Mekanik RGB Işıklı Oyun Klavyesi Fiyatları ve Özellikleri
9)Izoly Andromeda K500 Rainbow Aydınlatmalı Mekanik Q Oyuncu Klavye Fiyatları ve Özellikleri

Sizide rahatsız ediyorum lakin fikirlerinizi önemsiyorum rica etsem bu klavyeler hakkında yorum yaparmısınız ? Siz alacak olsanız tercih sırasına göre 3 klavye söylermisiniz yukarıdakilerden ? Teşekkürler

Son düzenleme:
Izoly hiç düşünme bile bence. Gamepower klavyelerde de bazı tuşlarda sorun oluyormuş sanırım. Gametech'in kasasını kullanıyorum fiyatına göre kaliteli, işlemci soğutucuları da fiyatına göre performanslı çalışıyormuş forumda inceleyenler vs. vardı. Klavyesi nasıldır bilmiyorum ama. Gamenote'da formda çok önerilen markalardan birisi.

Izoly hiç düşünme bile bence. Gamepower klavyelerde de bazı tuşlarda sorun oluyormuş sanırım. Gametech'in kasasını kullanıyorum fiyatına göre kaliteli, işlemci soğutucuları da fiyatına göre performanslı çalışıyormuş forumda inceleyenler vs. vardı. Klavyesi nasıldır bilmiyorum ama. Gamenote'da formda çok önerilen markalardan birisi.
Alıp 14 günlük süre içinde deneyeceğim beğenmezsem iade edicem zaten.Ozaman Gamenote'yi alayım

Ne rahatsız etmesi hocam sevdiğimiz için yapıyoruz, şimdi tüm numaralara göre sıralayacağım.
1) Rampage den farkı olmayan bir marka 1-2 aya tuşları silinir böyle gözüktüğüne bakmayın tuş basmaması da yaşanıyordur.
2) Klasik Rampage üstte bahsettiklerimin aynısı bunda da geçerli.
3) En azından diğerlerine göre tercih edilebilir bir klavye fakat 5-6 ay sonra bu klavyede de tuş basmama olayı oluyormuş belki switchlerin iç temizliği yapılınca düzelebilir.
4) 1-2 saat önce Gamepower Calypso klavye de tuş basmama sorunu yaşayan arkadaş konu açmıştı klasik Gamepower.
5) Gamepower'ın hiçbir klavyesi alınmaz.
6) Alınabilir, ortalamanın bir tık üstü klavyedir sorun yaşayan görmedim.
7) Rampage yazmaya gerek yok.
8) İlerleyen zamanlarda tuş basmama sıkıntısı oluyormuş bu klavyede de.
9) İzoly markasının hiçbir şeyi alınmaz.

Sıralayacak olursam;
3)
6)

Geri
Yukarı