MSI Vigor GK50 alınır mı?

Yerli padawan

Kilopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Red Switch, sessiz çalışan, bilek destekli, giriş gecikmesi düşük ve mekanik klavye arıyorum. Bu klavye alınır mı?
@P R O F O U N D @GalaxySal450
Prime üyeleri için günün fırsatı: MSI Vigor GK50 Low profıle TKL TR dusuk profıl sayısal tus takımsız kompakt TKL tasarım gercek mekanık Kailh Switch per key RGB fırcalanmıs metal tus yuzeyı Türkçe Q https://www.amazon.com.tr/dp/B09RMZGMB6?ref_=cm_sw_r_apann_dp_CKZZHNEMTP9DMGQ0S7PX
Alınabilir ama kalih switchler dayanıksız.

Alternatif var mı peki hocam, çok da ucuz değil? Ne kadar süre gider bu switchler?
Kalih Green switch bulunan Razer Blackwidow Chroma 2016 kullanmıştım ve daha 1 ay geçmeden çift basma sorunu yaşadım sonra Razer kendi switchlerine geçince Razer'a bir şans daha vereyim dedim 2019'da Razer Blackwidow Elite aldım, çok memnundum. Sadece bu yazımdan bile Kalihua markasının klavye switchleri konusunda ne denli kötü olduğunu anlayabilirsiniz.

Kalih Green switch bulunan Razer Blackwidow Chroma 2016 kullanmıştım ve daha 1 ay geçmeden çift basma sorunu yaşadım sonra Razer kendi switchlerine geçince Razer'a bir şans daha vereyim dedim 2019'da Razer Blackwidow Elite aldım, çok memnundum. Sadece bu yazımdan bile Kalihua markasının klavye switchleri konusunda ne denli kötü olduğunu anlayabilirsiniz.
O halde şuan için alabileceğim klavye yok Amazon'da 2k altı bütçede. Bekleyeyim o halde. Bütçeyi mouse ayırıp onu aldım.

Geri
Yukarı