MSI Vigor GK50 Elite 799 TL

Sonradan aldığımız bilek desteği uyar mı? Uymaz mı diye düşünmek istemiyorum. Klavye ile birlikte olsa daha iyi olmaz mı?

Bu sonradan alınan bilek destekleri klavyeye takılmıyor masanın üstüne yerleştiriyorsunuz. Takılmasına da gerek yok bence.

Bu sonradan alınan bilek destekleri klavyeye takılmıyor masanın üstüne yerleştiriyorsunuz. Takılmasına da gerek yok bence.
Peki vermiş olduğunuz bilgiler için teşekkürler biraz araştırma yapayım aklıma yatarsa sonradan alabilirim.

Low Profile versiyonunu kullanıyorum, bir kaç kişiye de önerimle aldırmıştım Sosyal'de. Kalitelidir alacaksanız tereddütte kalmanıza gerek yok rahat bir şekilde alabilirsiniz. Switchleri Kailh marka White Box'tır. Kailh, Cherry MX'den sonra en iyi Switch markalarından biri diyebiliriz. Fiyatını hak eden bir klavyedir benim görüşüm.
ROG Strix klavye indirimi bekliyordum ama genel olarak klavye fiyatları bir anda uçtu. 1500 Liraya kadar daha kaliteli Switchlere sahip bir klavye alamam sanırım. 800 Liralık fiyatıyla F/P anlamında da iyi muhtemelen alırım bu klavyeyi.

Geri
Yukarı