MSI Vigor GK70 Alınır Mı?

Bende NUMPAD'siz klavye arayışındaydım 1 adet sipariş verdim. Bu fiyata bu özellikler kaçmaz. Dandik bilinmeyen markalara veriliyor bu paralar. MSİ bunlarla aynı kategoride değil. Sıkıntı sorun yaşadığınızda karşınızda muhattap bulursunuz.

Bende NUMPAD'siz klavye arayışındaydım 1 adet sipariş verdim. Bu fiyata bu özellikler kaçmaz. Dandik bilinmeyen markalara veriliyor bu paralar. MSİ bunlarla aynı kategoride değil. Sıkıntı sorun yaşadığınızda karşınızda muhattap bulursunuz.
Doğru, MSI sonuçta. Bana sadece numpadsiz ve bilek desteksiz garip geldi. (Alışık olmadığımdan.) Yoksa zaten switchlerin kalitesi belli. İyi bir karar vermişsiniz. Klavye güzel fakat maalesef bana uygun değil.

Doğru, MSI sonuçta. Bana sadece numpadsiz ve bilek desteksiz garip geldi. (Alışık olmadığımdan.) Yoksa zaten switchlerin kalitesi belli. İyi bir karar vermişsiniz. Klavye güzel fakat maalesef bana uygun değil.
Sizin için söylemedim değerli kardeşim. Siz önceliklerinize göre değerlendirmişsiniz. Şöyle bir piyasaya bakın saçma sapan markalar 300-500'e tabiri caiz ise peynir ekmek gibi klavye satıyor. Burada indirime girmiş iyi özelliklerde Türkiye'de karşınızda muhattap bulabilinecek markayı gömüyorlar. Komik gerçekten.:)

vok (volkan oyun kuvvetleri) gk70 i öneriyordu, tasarımı ve malzeme yapısı olarak. şu an fiyatı 750lilerde. tekrar 400e düşerse kendime alıcam. numpad çok az kullanıyorum ve masada yer açmış olurum biraz daha

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı