MSI Vigor GK80 Nasıldır?

Açıkçası ürünü zaten almışsın. Biz iyi desek de kötü desek de bir şey fark etmeyecek. :) Hayırlı olsun diyebilirim sadece.

Sizce bu klavye nasıldır? Yazlıktayım daha 3 hafta deneyemem. Switch iyi gözüktü gözüme öyle aldım.
Hocam merhaba. Klavyede multimedia tuşları var onu biliyorum ancak şarkı atlama tuşları göremedim. Belirttiğim tuşlar var mı? Yoksa tuş atmasıyla yapılabiliyor mu yapılamıyor mu? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Play tuşu var ancak skip tuşu yok. Uygulama ile yapılabilir.
Klavyeyi çıktığı zaman çok beğenmiştim ancak o zaman yeterli bütçem yoktu. Yakın zamanda kısmet olursa Türkçe tuş dizilimi olanı almayı düşünüyorum. Uygulama ile yapılabilir derken tam olarak neden bahsettiğinizi anlamadım. Rica etsem bu konuda yardımcı olabilir misiniz? Ek olarak sizin klavyeniz de Türkçe tuş dizilimine sahipse tuşların baskılarını görmem açısından fotoğraf paylaşabilir misiniz?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı