MSI vs ASUS Anakart Almak

Umitcan.

Hectopat
Daha fazla  
MSI H170 Gaming M3 almayı düşünüyorum ama MSI anakartlardan memnun olmayanlar da varmış. ASUS al diyenler de oldu. Sizin de fikirlerinizi bekliyorum. Alacağım sistemde MSI GTX 1070 ekran kartı ve Intel i5 6600 işlemci olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiçbir firma bugüne dek bir toplulukta %100 memnuniyeti yakalayamadı, yakalayamayacak. Mümkün değil böyle bir şey. Bir noktadan sonra zevkler ve renkler tartışılmaz. Bir markadan memnun olmayan insanların da olması çok normal bir şey. İkisi de başarılı firmalar, alındığında kolay kolay pişman etmeyecek markalar. Bütçenize hangisi uyuyorsa onu alın. MSI H170 alacakken gidip de H110 almayın yeterli. Bu iki ürün karşılaştırılamaz. MSI ya da ASUS H170 serisi aralarından tercih yapın, eğer ihtiyacınız buysa.

Hiçbir firma bugüne dek bir toplulukta %100 memnuniyeti yakalayamadı, yakalayamayacak. Mümkün değil böyle bir şey. Bir noktadan sonra zevkler ve renkler tartışılmaz. Bir markadan memnun olmayan insanların da olması çok normal bir şey. İkisi de başarılı firmalar, alındığında kolay kolay pişman etmeyecek markalar. Bütçenize hangisi uyuyorsa onu alın. MSI H170 alacakken gidip de H110 almayın yeterli. Bu iki ürün karşılaştırılamaz. MSI ya da ASUS H170 serisi aralarından tercih yapın, eğer ihtiyacınız buysa.
Sizin bu iki kart arasında önerdiğiniz var mı?

Asus'un servisi kötü diyorlar. Bazen gönderdiğiniz ürün arızalı olsa bile sağlam diye geri gönderdikleri oluyormuş. Msi'da böyle bir sorun var mı bilmiyorum. Ben de bu yüzden Msi z170 gaming M5 aldım. Ayrıca ekran kartı da Msi olduğu için ikisi aynı olsun diye düşündüm.:)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı