MSI vs Asus GTX 980 ?

Hangisini almalıyım?

• Asus GTX 980

Oy: 3 13,6%
  • MSI GTX 980

Oy: 19 86,4%

• Oy verenlerin toplamı
    22
Bu saatten sonra 1,5-2 sene önce çıkmış 3-4 ay sonra hem eski teknoloji hem de eski mimari olacak gtx 980 mi alınır gidip 2 milyara yakın para verilip?? Zaten bütün firmalar hbm ye geçecek neden gidip zaten 980 den iyi olan fury veya nano almıyorsun??
Dediğinde az buçuk haklı olabilirsin ama eğer benim oyunumu rahat bir şekilde kasmadan oynatıyorsa isterse 10 yıl önce çıkmış olsun. Kaldı ki alacak kişi bu kart için "2000" TL gibi bir bütçe ayırıyor. Gelecek teknolojinin hangi fiyat aralığında çıkacağı belli değil.

Dediğinde az buçuk haklı olabilirsin ama eğer benim oyunumu rahat bir şekilde kasmadan oynatıyorsa isterse 10 yıl önce çıkmış olsun. Kaldı ki alacak kişi bu kart için "2000" TL gibi bir bütçe ayırıyor. Gelecek teknolojinin hangi fiyat aralığında çıkacağı belli değil.

Hbm ler geldi mi oyununu rahat oynatacak diye garantisi olmayacak.

EvetEarkadaşlar dediklerinizi düşündüm ve pc nin Şuan ki hali böyle:

Intel Core I5-6600K 3.50 GHz, 6 M Processor Cache 6 İşlemci

ASUS STRIX Radeon Fury 4 GB HMB 4096-bit DisplayPort HDMI 1.4a DVI-I Gaming Ekran Kartı

MSI ATX DDR4 LGA 1151 Z170A GAMING PRO CARBON ANAKART

G.SKILL Ripjaws 4 Series 16GB (2 x 8GB) 288-Pin DDR4 SDRAM 2400 (PC4 19200) Ram

Sizce herhangi bir eksiklik var mı?

O zaman i3 6100 değil, X4 840 alalım, DDR4 değil DDR3 alalım çünkü bunlar hala iş görüyor ya da GTX 950-960 değil GTX 770-760 alalım çünkü hala oyun kaldırıyor. :)

O zaman i3 6100 değil, X4 840 alalım, DDR4 değil DDR3 alalım çünkü bunlar hala iş görüyor yada GTX950-960 değil GTX770-760 alalım çünkü hala oyun kaldırıyor :)
GTX 980 ultra ayarlarda kaldırıyor hala ve işin en komik tarafı elinde bir HBM bellekli bir ekran kartı olmayanlar neye dayanarak o kartı öneriyorlar? 770 yerine 760 alalım mantığı da nedir? Arkadaş orada zaten her oyunu ultra açan kart var niye diğer kartı bekliyorsunuz? şeklinde. Sizin gibi alt parça önerimi örneği değil yani. ;)

GTX 980 ultra ayarlarda kaldırıyor hala ve işin en komik tarafı elinde bir HBM bellekli bir ekran kartı olmayanlar neye dayanarak o kartı öneriyorlar? 770 yerine 760 alalım mantığı da nedir? Arkadaş orada zaten her oyunu ultra açan kart var niye diğer kartı bekliyorsunuz? şeklinde. Sizin gibi alt parça önerimi örneği değil yani. ;)
Sen önceki yorumları oku çok bilmişlik yapma bence :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı