MSI vs ASUS hangi monitör alınmalı?

duman56

Hectopat
İki monitör arasında kaldım. Tercihim MSI'dan yana çünkü native 8 bit destekliyor ama sizlere de sormak istedim. Bu bütçe civarında daha iyi bir öneriniz varsa söyleyebilirsiniz.

İki monitör arasında kaldım. Tercihim MSI'dan yana çünkü native 8 bit destekliyor ama sizlere de sormak istedim. Bu bütçe civarında daha iyi bir öneriniz varsa söyleyebilirsiniz.

Bence LG veya AOC gibi markalara bütceniz yeterse onlar daha mantıklı olur.

G2412 tercih edin, VG249Q1A gereksiz pahalı ve renk doğruğu vs. bakımlardan G2412'ye göre düşük kalıyor.

MSI daha iyi ekrana sahip.

Model belirtir misiniz? Ve belirttiğim monitörlerden ne gibi bir farkı vardır?

Şu anda AOC marka monitör kullanıyorum aradığınız gibi 165 Hz panel olarak her türlü iki markada MSI gibi markalara göre daha kaliteli gibi geliyor bana malzeme olarak da aynı şekilde.

LG olarak

LG 24GQ50F

AOC olarak​

AOC 24" 24G2SAE/BK

Şu anda AOC marka monitör kullanıyorum aradığınız gibi 165 Hz panel olarak her türlü iki markada MSI gibi markalara göre daha kaliteli gibi geliyor bana malzeme olarak da aynı şekilde.

LG olarak

LG 24GQ50F

AOC olarak​

AOC 24" 24G2SAE/BK

İki model ile de Ghosting veya Black Smearing gibi sorunlar ile karşılaşılması muhtemel. Alınacaksa AOC tarafında 24/27G2SPU/24G2ZE/ZU gibi, LG tarafında ise 24GN600-B gibi bir model alınmalı.

İki model ile de ghosting veya Black smearing gibi sorunlar ile karşılaşılması muhtemel. Alınacaksa AOC tarafında 24/27G2SPU/24G2ZE/ZU gibi, LG tarafında ise 24GN600-B gibi bir model alınmalı.

Hocam ben çevremdeki 5 6 kişiye bu modelleri aldırttım hiçbir sorun yaşamadılar bende onu düşünerek söyledim karşılaşan varsa bilmiyorum.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı