MSI vs Gigabyte 4060TI

1Fatih0

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Gigabyte RTX 4060 Ti Windforce 16 GB'lik versiyonu ile MSI'in NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti Gaming X Slim 16 GB versiyonları arasında kaldım. Aralarında ısı olarak çok büyük farklar olur mu? 2K Ultra oyunlar oynayacagım hangisini tercih edersiniz? Benim gönlüm gigabayteden yana. Çok param yok siz, hangisini önerirseniz ama onu secerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben Gigabyte RTX 4060 Ti Windforce 16 GB'lik versiyonu ile MSI'in NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti Gaming X Slim 16 GB versiyonları arasında kaldım. Aralarında ısı olarak çok büyük farklar olur mu? 2K Ultra oyunlar oynayacagım hangisini tercih edersiniz? Benim gönlüm gigabayteden yana. Çok param yok siz, hangisini önerirseniz ama onu secerim.

16 GB almanızı tavsiye etmiyorum 4060 Ti için.

Gaming Slim 22K, onun yerine bunu alın. Galax RTX 4070 Super 1-Click OC 2X 47SOM7MD9PSU 192 Bit GDDR6X 12 GB Ekran Kartı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Son düzenleyen: Moderatör:
2 bin TL arttıramam diyorsanız bunu alın. Gigabyte RTX 4070 GV-N4070GAMING OC-12GD 192 Bit GDDR6X 12 GB Ekran Kartı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

4060 Ti için o kadar para vermeyin.
22K verebiliyor neden 4070 super ya da 4070 almasın?

4000 serisinde marka fark etmiyor hocam.

Ulan Allah'ın belaları sadece size sorduğum soruyu yanıtlayın yok bilmem 4070 al onun yerine falan filan size ne lan paramla rezil olurum istersem 4070 alırsam otamatikmen DDR5'e geçmem gerekiyor bu da daha fazla para demek sorduğum soruya cevap verin kafayi yiyeceğim sanki biz bilmiyoruz ya.

Teşekkürler.

Hayırdır üslubuna dikkat et burasi babanın forumu mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı