MSI vs Monster

Daha fazla  
İkiside çok iyi firmalar ikiside seni yarı yolda bırakmaz ısınma sorunuda olmaz ikisinde de. Eklemelerle hangisi ucuza geliyorsa onu al derim.

Bu seçtiğin iki model arasında Monster daha iyi bir seçim olabilir hem fiyat konusunda hemde ekran kartı VRAM konusunda. Monster'da 4GB Vram varken MSI'da 2GB Vram var zaten ikiside GTX960M ama 4GB VRAM senin için daha iyi olucaktır. Ayrıca MSI DDR4 bellek kullanırlen Monster DDR3-L bellek tipi kullanıyor, buda aklında bulunsun ram eklemesi felan yaparsın ileride unutma. :)

Bende bu gösterdiğin msi modelini almayı düşünüyorum monsterda aklıma takılmadı değil ama abralarda sorun bol oluyo msi yazılım metal kasa renkli klavye yönünden bir adım önde

İkiside iyi firmalar. Ben hangisinin kasası hoşuna gidiyorsa onu al derim. Bence msı daha hoş duruyor . Performans olarak eşdeğer sayılırlar.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı