MSI Windows 10 yükledim ancak Boot Menu'den seçmeden açılmmıyor

Emrah43

Decapat
İlk kurulum yaparken 2 bölüm oluşturdum hangisine kurduğum fark eder mi muhtemelen 2. bölümlendirdiğim bölüme kurdum. BIOS ayarlarından açılışı Windows kurulu HDD yapıyorum yine açılmıyor. F11 ile seçip öyle açıyorum her seferinde

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk kurulum yaparken 2 bölüm oluşturdum hangisine kurduğum fark eder mi muhtemelen 2. bölümlendirdiğim bölüme kurdum. BIOS ayarlarından açılışı Windows kurulu HDD yapıyorum yine açılmıyor. F11 ile seçip öyle açıyorum her seferinde

Yemin ederim aynı sorun bende de var garantiye yollucam.
İşletim sistemini ikincil bölüme kurduğum için oldu tekrar format atmadan çözme yolunu atadım bulmadım tekrar yükledim düzeldi

Reis bana detaylı anlatır mısın ?

Yemin ederim aynı sorun bende de var garantiye yollucam.

Reis bana detaylı anlatır mısın ?
Bu bilgisayar simgesine sağ tıklayın ve özellikler tıkalyın. Oradan gelişmiş sistem ayarlarına girin. Gelişmiş sekmesinden başlangıç ve kurtarma ayarlarına tıklayın. işletim sistemleri listesini gösterme tikini kaldırın. Bununla ilgili olduğunu sanmıyorum ama belki düzelir.

Son düzenleme:
Bu bilgisayar simgesine sağ tıklayın ve özellikler tıkalyın. Oradan gelişmiş sistem ayarlarına girin. Gelişmiş sekmesinden başlangıç ve kurtarma ayarlarına tıklayın. işletim sistemleri listesini gösterme tikini kaldırın. Bununla ilgili olduğunu sanmıyorum ama belki düzelir.
Ben bilgisayar ı freedos olarak aldım işletim sistemini kendim kurdum kurulum aşamasında win10 u ikincil bölüme kurduğum için böyle bişey oldu eğer işletim sistemi kurulu olarak aldıysan garanti ye gönder istersen eğer kendin yapacaksan da forum da detaylı anlatım var
UEFI mi kullanıyorsunuz? Boot önceliğini doğru ayarlardığınıza emin misiniz? BIOS'taki sıralamayı ve Boot menüsünün görsellerini atabilir misiniz?
Orayı hdd yaptım 1. Sıraya ama olmuyor yine format attım düzelttim

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı