MSI X570 GAMING Edge Wi-Fi Bluetooth veri aktarımı yapamıyor

selcukan43

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, konu başlığındaki anakarta sahibim. Wi-Fi ve Bluetooth anakart kullanıcıları varsa eğer anakartın Bluetooth sistemi üzerine bir sorum olacaktı. Bluetooth ile kulaklık vs. bağlıyorum, sıkıntı yok fakat telefondan vs. veri aktarımı yapamıyorum. Acaba anakartların Bluetooth sadece aygıt bağlanması üzerine mi inşa edildi yoksa veri aktarımı da yapabiliyor mu? Harici Bluetooth aparatımla aktarım yapabiliyorum fakat anakarttan yapamıyorum.

Bluetooth ayarlarından telefonunuza bağlanın ardından yüklemek istediğiniz dosyaya sağ tıklayıp gönder kısmına gelip Bluetooth logosunu seçip aygıtınızı seçip dosyalarınızı aktarın.

Arkadaşlar, konu başlığındaki anakarta sahibim. Wi-Fi ve Bluetooth anakart kullanıcıları varsa eğer anakartın Bluetooth sistemi üzerine bir sorum olacaktı. Bluetooth ile kulaklık vs. bağlıyorum, sıkıntı yok fakat telefondan vs. veri aktarımı yapamıyorum. Acaba anakartların Bluetooth sadece aygıt bağlanması üzerine mi inşa edildi yoksa veri aktarımı da yapabiliyor mu? Harici Bluetooth aparatımla aktarım yapabiliyorum fakat anakarttan yapamıyorum.

Hocam aynı anakart ben de var veri aktarabiliyorsun sıkıntı yok.

Driverlar kurulu değil mi? Kuruluysa Driver Booster vb. uygulama kullanmadınız umarım.
Hayır kesinlikle öyle kurulum yapmam üretici sayfasından indirir güncel tutarım hep
Bluetooth ayarlarından telefonunuza bağlanın ardından yüklemek istediğiniz dosyaya sağ tıklayıp gönder kısmına gelip Bluetooth logosunu seçip aygıtınızı seçip dosyalarınızı aktarın.
Telefona bağlantı sağlayamıyorum maalesef bilgisayarda bağlı gözüküyor fakat telefondan aygıta bağlanamadı hatası alıyorum.
Hocam aynı anakart ben de var veri aktarabiliyorsun sıkıntı yok.
Gerçekten mi ? Ben yapamıyorum malesef ya, temiz kurulum da yaptım sürücü güncellemeleri de tamam fakat anakartta bi sıkıntı olabilir şüphesiyle bu konuyu açmak istedim. Telefon dan bluetooth önbelleğini temizleyip tekrar bağlansam da malesef olmuyor. Fakat bir şey farkettim. Hizmetler kısmında bluetooth ile ilgili bi özelliği başlatamıyorum birazdan görsel ekliycem bununla ilgili.
Bluetooth user service başlatmak istediğimde böyle hata alıyorum

Dosya Ekleri

• Adsız2.jpg
    Adsız2.jpg
    294,4 KB · Görüntüleme: 32
Son düzenleme:
Hayır kesinlikle öyle kurulum yapmam üretici sayfasından indirir güncel tutarım hep.

Telefona bağlantı sağlayamıyorum maalesef bilgisayarda bağlı gözüküyor fakat telefondan aygıta bağlanamadı hatası alıyorum.

Gerçekten mi? Ben yapamıyorum maalesef ya, temiz kurulum da yaptım sürücü güncellemeleri de tamam fakat anakartta bir sıkıntı olabilir şüphesiyle bu konuyu açmak istedim. Telefondan Bluetooth önbelleğini temizleyip tekrar bağlansam da maalesef olmuyor. Fakat bir şey fark ettim. Hizmetler kısmında Bluetooth ile ilgili bir özelliği başlatamıyorum birazdan görsel ekliycem bununla ilgili.
Bluetooth user service başlatmak istediğimde böyle hata alıyorum.

MSI Dragon Center varsa oradan yoksa indirip onun üstünden tüm sürücülerin güncell olup olmadığı kontrol edin.

Aygıt yöneticisinde Bluetooth'a dair bir şey gözüküyor mu?

Dragon center yüklü hemen bakıyorum.
Maalesef güncellenmemiş olarak sadece diğer yazılımlar görünüyor tüm sürücüler güncel yani.

Hocam telefonun ile bilgisayarın bir birine bağlı olduğuna emin isen. Bilgisayara veri aktarmadan ya da telefona veri göndermeden önce sağ alt köşede ki Bluetooth simgesine sağ tık yapıp veri gönder ya da veri al seçeneklerini seçip işlem yapmanız gerekiyor aksi halde veri aktar ya da alma işlemin de problem çıkarıyor bir de öyle deneyin eğer denemediyseniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı