MSI X570 PRO Carbon Wi-Fi anakarta AMD ve NVIDIA ekran kartı takılır mı?

SmoshCakeS

Centipat
Kuzenime o anakarti koymaktan vazgectik vrm sicakliklari anormal derecede fazla. Butceniz elverirse Msi X570 Unify veya benzer fiyatlarda asus bakmanizi oneririm. Asusu tercih etmem ancak o fiyat araliginda asus en iyisi su an.

Aynı anda ikisini kullanıp crossfire ya da SLI yapmaktan bahsediyorsanız imkansız sanırım. Ama ayrı programlarda ayrı kullanacaksanız sorun olacağını sanmıyorum.

Onerim olacaktir.
Ayrica bahsettigim VRM Thermalleri muhabbetine kaynak da sunlari vereyim kimse lince gelmeden beni:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynı anda takrsa CrosSli diye bir şey olır
Olursada
Ben i9 7980XE 25GHz yapıyorum

Ayni anda 2 sistemi tek islemciden 2 farkli GPU ile calistirmak mumkun. Digelim ki 16 cekirdek mevcut 8-8 ayirip 2 Windows surumunu tek islemciden farkli 2 ekran kartlarindan calistirabilir. Ama elbette bu cok uc asiri bir ornek. Kastettigi umarim bu degildir asiri mesakkatli bir yontem.

Ayni anda 2 sistemi tek islemciden 2 farkli GPU ile calistirmak mumkun. Digelim ki 16 cekirdek mevcut 8-8 ayirip 2 Windows surumunu tek islemciden farkli 2 ekran kartlarindan calistirabilir. Ama elbette bu cok uc asiri bir ornek. Kastettigi umarim bu degildir asiri mesakkatli bir yontem.
Ben aynı anakarta ekran takmayı söylediö işlemciyi espiri diye
Herkes biliyordur 7980xe 25 ghz olmayacağnı

Yeni konular

Geri
Yukarı