MSI X99A Gaming 7 ve X99 Deluxe

Arkadaşlar kusura bakmayın sohbetinizi bölüyorum... Şaka şaka.:LOL:
Cevaplar için teşekkürler. MSI X99A Gaming 7'ye karar verdim. Deluxe'e ekstradan verilecek o 600 lira bence de şimdilik lüks.

Asus monitör ve mouse hariç ne anakartını nede ekran kartını hiç kullanmadım. Dolayısıyla doğrudan kıyas yapamayacağım. X99a gaming 7 kullanan birisi olarak şayet bundan daha iyisini alacak olsam gider gaming 9 ack alırdım herhalde. Msi X99 serisinde oyun amaçlı en ucuz anakart olduğundan aldım ayrıca renkleri hoşuma gidiyor.

Asus monitör ve mouse hariç ne anakartını nede ekran kartını hiç kullanmadım. Dolayısıyla doğrudan kıyas yapamayacağım. X99a gaming 7 kullanan birisi olarak şayet bundan daha iyisini alacak olsam gider gaming 9 ack alırdım herhalde. Msi X99 serisinde oyun amaçlı en ucuz anakart olduğundan aldım ayrıca renkleri hoşuma gidiyor.
Cevap için teşekkürler hocam.
Gerçekten fiyatı uygun. Renkleri benim de hoşuma gidiyor, keşke Gaming 9 Ack'de ki gibi birde o usb çıkışlarının vs. üstünü kapatsalarmış. :D

Bu arada arkadaşlar; Acaba şu gibi sorunlarla karşılaşır mıyız ?
MSİ Uygulamaları RAM Kullanımı %99

Ufaktan bir tırsmadım değil...

X99 Asus serisinde haddinden çok sorun duydum ve kendimde olan X99-Pro da sorunlu çıktı. Onun için tercihim Msi.

Cevap için teşekkürler. Baya bir araştırmadan sonra, Asus X99 anakartlar hakkında fazlasıyla olumsuz yoruma rastladım bugün. Sizin söylediklerinizde bu durumu perçinledi. Sanırım hakkımı MSI'dan yana kullanacağım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı