Satılık Msi X99S, Intel i7-5820k, Corsair Obsidian 750D Full Tower, Corsair H115i

Ali Eren Han

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar önceliklerim değiştiği ve performanstan feragat edip taşınabilirliği ön plana almak istediğimden dolayı mini ITX sistem toplamaya karar verdim. Bundan ötürü Full Tower sistemimi satıyorum. Ürünler sapasağlam çok temiz kullandım her türlü sorunuzu aklınıza takılan şeyi sorabilirsiniz. Kozmetik olarak kasanın ön kapağında çizik mevcut ona da resimlerden bakabilirsiniz. Sıvı soğutucum son derece sessiz çalışıyor ulaşanlara videosunu çekip atabilirim. Kasa ise modüler ve inanılmaz kullanışlı bir kasa incelemelerine bakabilirsiniz hava akışı oldukça iyi ve 280mm sıvı soğutmanın sığabileceği sayılı kasalardan. Ben 2 sene önce hatrı sayılır vergi ve kargo ücreti karşılığı Amazon'dan sipariş etmiştim Türkiye'de bulamamıştım. İşlemciyle anakart zamanının en üstlerindendi diyebiliriz Intel meraklılara 2011-V3 soketli Haswell'e serisi çıkartmıştı 6 Çekirdek 12 Mantıksal İşlemci ve Quad Channel RAM destekli.

• Corsair Hydro Serisi H115I 280mm Sıvı Soğutucu (Am4 uyumlu) - 800 TL (Sıfır fiyatı)
  • Corsair Obsidian Series 750D Performance Full Tower Case - 1500 TL (Sıfır fiyatı)
  • MSI X99S GAMING 7 - 750 TL Satıldı
  • Intel Core i7-5820K @ 3.30GHz - 750 TL Satıldı
-Anakart + İşlemci - 1400 TL , toplu alacak olana da bir miktar pazarlık payı var.
-Fiyatları piyasayı araştırarak sıfır fiyatlarının %50'sine tekabül edecek seviyede tutmaya özen gösterdim. Tabii ki yeni parçaların fiyatı biraz daha fazla.
-Parça satışı olarak da taleplerinizi e-mailime iletebilirsiniz.
-Alıcılar mail üzerinden ulaşabilir telefon numaramı oradan veririm: [email protected]
Her türlü soru ve önerilerinizi alta bekliyorum, iyi forumlar.

20200514_143204.jpg
20200514_143310.jpg
20200514_143327.jpg
20200514_143221.jpg

Son düzenleme:
Hocam ekran kartını satmıyorsunuz galiba ancak elimde RX 570 Pulse mini ITX ekran kartı var. Kartın tam modelini belirtirseniz ve tabi ki takas düşünürseniz üzerine belli bir meblağ ekleyebilirim. Takas istememin sebebi ise overclock yapmak istemem. Overclock'a cidden merak sardım ve bendeki mini ITX olunca olmuyor.

Merhaba, ekran kartı modeli RX590 Nitro+ SE, açıkcası şuan RX570 den daha iyi bir kart istiyorum fakat kararımı değiştirirsem size dönerim.

Merhaba, ekran kartı modeli RX590 Nitro+ SE, açıkcası şuan RX570 den daha iyi bir kart istiyorum fakat kararımı değiştirirsem size dönerim.
Aman hocam ben RX 570, 580 falan sanmıştım 🙂 Elbette bu isteğiniz çok normal o zaman. Hayırlı satışlar dilerim.

Arkadaşlar ekran kartıyla depolama birimlerini de satıyorum ilanı güncelledim. Fakat RX590'ı başlığa ekleyemedim, o konuda yardımcı olabilecek var mı? Fiyatları ne kadar parça parça yazmış olsam da toplu satmak istiyorum, bu yüzden parçalara teklif yapanlara direkt olumlu dönmeyebilirim.

Fiyatları piyasayı araştırarak sıfır fiyatlarının %50'sine tekabül edecek seviyede tutmaya özen gösterdim.
Hocam fiyatlara öncelikle bazı parçalarda revize gerekiyor. Ayrıca sıvı soğutma için takipteydim fakat 800₺ idi sanırsam.

Hocam fiyatlara öncelikle bazı parçalarda revize gerekiyor. Ayrıca sıvı soğutma için takipteydim fakat 800₺ idi sanırsam.
Şu anda işlemciye de talip çıkarsa parça satışına geçicem zaten, soğutucu da sana 800 olsun :) Diğer parçalara talep olmazsa fiyatta revizeye gidebilirim.
Bazı parçalarda fiyatta revizeye gidildi. Anakart + işlemci 1400 tl oldu.
Anakartla işlemci forum dışına 1400 tl ye satıldı. Kasayla soğutucu satışta, soğutucu için am4 braketi aldım satılana kadar kullanmaya devam edeceğim satıldığında ekstra olarak 70 tl olan am4 braketini de hediye edeceğim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı