MSI Yeni Seahawk Ekran kartı modellerini CES2021'de tanıtacak

MSI USA attığı Tweet ile yeni Seahawk modellerinin CES2021'de yapılacak olan MSI Premiere 2021 etkinliğinde tanıtılacağını belirtti.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

AMD RX serisi kartların stok sıkıntısından dolayı önceliğin NVIDIA RTX 3000 serisi olması bekleniyor. Ancak ileride AMD'nin RX 6000 serisi kartlar için de gelmesi muhtemel.

Kartların önceki serilerde olduğu gibi iki model ile gelmesi bekleniyor. Sea Hawk X ve Sea Hawk EK X olarak iki model gelmesi beklenirken önceki serilerde Sea Hawk X modelinin kapalı devre sıvı soğutmaya, Sea Hawk EK X modelinin ise Custom sıvı soğutma için özel bloğa sahip olduğunu hatırlatalım.
Ayrıca EK ibaresi ile anlaşılacağı üzere EK Water Blocks ile ortak üretim olan modeller.

Sea Hawk EK X:
2080ti-sea-hawk-ek-cooling.png

Sea Hawk X:
2080 Ti Hawk X.png

Bunlar 2080 Ti Sea Hawk modelleri idi. 3000 serisi daha güncel bir tasarım ile bekleniyor.

MSI Premiere 2021 için MSI'ın sitesini kontrol edebilirsiniz.

Son düzenleme:
Laptop tanıtmadı mı?
Laptop içerikleri ayrı, onların daha tanıtalacak diye biliyorum.
Eki Görüntüle 834838
Tasarım bu şekilde, tanıtım yapıldı, birçok farklı ürün de tanıtılmış.
Sadece ekran kartı ile ilgili olan haberin bağlantısını da paylaşayım.
EVGA modeline güzel rakip olmuş, ben tasarımını beğendim.
Ancak ASUS'un ROG LC'si gibi "ışıklı mışıklı" değil. Bunun yanına bir de Custom bloklu model çıksa güzel olur.

Ya Ventus'a fazla güveniyor ya da bunu kabul edin diyor.
Ya hadi Ventus'u geçtim, Gaming X Trio da Ventus ile aynı, burun kıvırılacak Colorful bile hibrit soğutmalı kartına 22 faz GPU VRM koymuş, ayıptır ya. Diğer serilerde de durum vahim, üstüne üstlük Suprim X de çok bir şey katamamış bunun üstüne.
1610963633058.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı