MSI Yeni Seri GT80 Titan, GT72, GS70, GS60, GS30, GE72 ve GE62 Sanalmarketim Stoklarında

İlginç bir ürün, bana göre satıştan çok gövde gösterisi diğer markalara karşı. İnsanlara beyler Msi mekanik klavyeye sahip GTX980M SLI bir notebook çıkartmış dedirtmesi bile firma için artı bir imaj bence.

Bunuda unutmamak lazım ;

MSI GS30 2M-041TR Shadow SuperR Core i7-4870HQ 16GB 2x256GB (512GB) SSD Iris Pro 13.3" Win 8.1 (Dockstation GTX980) | sanalmarketim

Şu fiyatları görene kadar MSI GE62 almayı düşünüyordum. Kusura bakmasınlar gidipte 4200TL bir laptopa veremem. Bu nedir yaa ? Bunlar para ağaçtan toplanıyor sanıyor herhalde. 3500 - 3600TL vs. olur anlarımda, 4200TL nedir ? 3700 - 3800TL GTX 970M'li Monster yada Victor varken adamlar GTX965M'li laptopa 4200TL istiyor. Ben sırf kalite diye MSI almayı düşünüyordum da bu ne arkadaş. O zaman ya Monster yada Victor araştıracağız bakalım.

İste bu yuzden kaybediyorsunuz. Zaman her seyin ilaci.

Monster veya Victor'da var mi Cooler Boost 4.0? Her seye grafik islemci tarafindan bakarsaniz kaybeden her zaman siz olursunuz.

Sirf grafik islemciden tam yararlanin, pisman olmayin diye Cooler Boost 4.0 gelistirildi, muhtesem tasarim ve iscilik ile muhendislik harikasi yazilimlarin ederi ne olacak?

Ha, koy bir GTX970M, sat 3500TL'ye. Sonra bir bakiyorsun ki yuzunde "pismanlik" ifadesi..

@Silinen üye Ben ikisi arasındaki kalite farkını biliyorum. Fakat bu arkadaşlar paranın nasıl kazanıldığı bilmiyorlar galiba. Ben sırf kalite diye daha düşük ekran kartlı laptopu almayı göze aldım. Ama bu fiyat da olmazki. Şimdi diyeceksinki dolar yüzünden bu kadar pahalı. E kardeşim onu etkileyen dolar Monster ve Victor laptoplara da var. Valla yaza kadar güzel bir fiyata çekerlerse alırım. Belki daha Türkiye de az bulunduğu için Vatan gibi yüksek fiyat politakası uyguluyor olabilirler. Ama bu fiyattan düşmezseler benimde yapabileceğim bir şey yok.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı