MSI Z170 Gaming M5 - Asus Z170 Pro Gaming

emrksn25

Hectopat
Daha fazla  
Bu iki ekran kartı arasında kaldım. Gönlüm Asus diyor ama MSI O.C. ile 3600 Mhz olabilirken Asus 3400 Mhz oluyor. Aslında çok önemli değil ama sormak istedim. Konuyu açmışken ekran kartında da MSI-Asus sorayım. MSI biraz daha önde diyorlardı. GTX 1060 alacağım Asus'un çıkaracağı 3 fanlı sürüm dikkatimi çekti ama bu sefer seçeceğim kasaya sığmayacağından korkuyorum.

Size söyle söyleyeyim msi biraz daha önde diyorlar. Ayrıca asus un servisini çoğu kişi beğenmiyor. Anakarta gelince msi m5 teki sogutucu lar biraz daha iyi ve 3600 Mhz oluyor. Başka farkı var mı bilmiyorum. Ekran kartı olarak ben msi derim çünkü servisi iyiymiş. Ayrıca 3 fan belki biraz daha iyi soğutabilir ama fanlar küçük olduğu için daha fazla ses çıkartabilir. Ben de asus'un servisini ve 3 fan sevmediğim için Msi Gtx 1070 gaming x aldım. Anakart olarak da Msi Z170 gaming M5 aldım

MSI 1070/1080 serisinde gerçekten iyi iş çıkarmış. Ekran kartı konusunda MSI diyorum bende. Anakartlarda ise son zamanlarda MSI ismini duyuruyor baya. Asus'unda çok iyi Anakartları var ancak servisleri kötü olduktan sonra Asus Anakartlara pek sıcak bakmıyorum açıkcası. Gamıng M5 technopat'ın sistem toplama videolarında kullanıldı hem. Ben MSI tavsiye ediyorum.

3 anakart arasında kaldım. Bunlar MSI Z170 Gaming M5 - ASUS Z170 Pro Gaming - MSI Z170 Tomahawk. Sırf kasa için bütçe 4500 TL civarı. Fiyat olarakta en uygunu tomahawk modeli. Ama performansta bir sıkıntı çıkarır mk bu beni endişelendiriyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı