MSİ Z170A Gaming M7 yavaş açılma sorunu

rıdvan iren

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaslar sistemim:

i7 6700k
Msi z170a gaming m7
Samsung 950 pro
Gskill trident 3200 mhz 16 gb

Sıkıntım su ben acılma hızı olarak cok yavas yaklasık 30 saniye gibi bir surede acılıyor.

Kasanın power tusuna basıyorum ve masaustu gelinceye kadar kesinlikle bir sıkıntı var bana yardımcı olabilir misiniz? Birde fast boot ozelligini acıyorum ama yine de olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, M7 anakart için yeni bios güncellemesini yaptınız mı ?

Anakart normalde açılırken bildiğiniz üzere MSI ' ın background dizaynı içi yaptığı bir görsel geliyordu. Fakat son bios güncellemesinden sonra bende açılırken sadece siyah ekran üzerinde msi yazıyor ve hemen windows başlıyor. Sizde de bu görsel değişti mi? Ya da yapmadınız mı güncelleme?

Merhabalar, M7 anakart için yeni bios güncellemesini yaptınız mı ?

Anakart normalde açılırken bildiğiniz üzere MSI ' ın background dizaynı içi yaptığı bir görsel geliyordu. Fakat son bios güncellemesinden sonra bende açılırken sadece siyah ekran üzerinde msi yazıyor ve hemen windows başlıyor. Sizde de bu görsel değişti mi? Ya da yapmadınız mı güncelleme?
Arkadaşın sorununa yönelik cevap vermeniz daha uygun olurdu. Her konuya böyle yazmaktansa yeni konu açın daha iyi. Ayrıca BİOS güncellemdikten sonra sadece MSI yazıyorsa ne gibi bir zararı var ki? Hem o fazla görsel barındıran Wallpaper'ı kaldırmaları iyi olmuş. Asus'un ki gibi sadeliğe gitmeleri daha iyi değil mi?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı