MSI Z170a Gaming M7 görüntü gelmeme sorunu

alirıza polat

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Recep abini muratabigf kanlına toplamış olduğu 7000 TL’lik sistemin aynısından topladım. Fakat sadece anakartla ekran kartını bi üst seviye modelrini seçtim. Herşey tamam sitem çalışıyo ekrana görüntü yok. Sistem bileşenini : Msı z170a Gaming m7 anakart msı gtx 980 ti 6g ekran kartı intel core i7-6700k kingston 240 GB Hyperx savage serisi sata 3.0 cache SSD Kingston Hyperx Fury black ddr4-2400 RAM 750’lik psu. Arkdaşlar bilşner bu fakat görüntü yok biliyorum. Siz diyceksiniz ekran kartı veya ana karta sorun var garantiye yollayın. Bundan once de ekran kartında ısnıp kapnma sorunu vardı ve anakartla ekran kartını göndermiştim garantiye 2’sinde sıfırı yollandı. Fabrikadan ama o zaman sistem açılıyordu. Sadece ekran kartına yük binince pc donuyordu. Şimdi ise herşey sıfır elime ulaştı sistemi topladım. Bu sefrde ekrnda görüntü yok delireceğim büyük ihtimal eski biostan dolayı kayanklanıyor. Ana karta MSI USB BIOS flashback özeliği var ama kulanmasını bilmiyorum devreye sokamadım. Bu konuyla ilgili yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı