Çözüldü MSI Z270 Gaming M7 ses kartı sürücüsü kurma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

schmazler

Femtopat
Daha fazla  
Herkese selamlar, anakartım MSI Z270 Gaming M7 ve güncelleştirme için kendi sitesinden ekran resminde bulunan kısmı indirdim fakat indirdikten sonra karşıma bunlar çıktı hangisine tıklayacağımı bilemedim yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• ses.png
    ses.png
    16,6 KB · Görüntüleme: 26
  • adım 1.png
    adım 1.png
    200,9 KB · Görüntüleme: 25
  • adım 2.png
    adım 2.png
    202,4 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Setup.exe olanı çalıştıracaksın.

Çalıştırdıktan sonra kurulum 2 aşamalı olacaktır.

1- İlk kurulum sihirbazında mevcut ses sürücüsü silinip bilgisayar yeniden başlatılacak.
2- Bilgisayar açıldıktan sonra ekrana yine kurulum sihirbazı gelecek, bu sefer yeni sürücü kurulup bilgisayar yine yeniden başlatılacak.
Setup.exe olanı çalıştıracaksın.

Çalıştırdıktan sonra kurulum 2 aşamalı olacaktır.

1- İlk kurulum sihirbazında mevcut ses sürücüsü silinip bilgisayar yeniden başlatılacak.
2- Bilgisayar açıldıktan sonra ekrana yine kurulum sihirbazı gelecek, bu sefer yeni sürücü kurulup bilgisayar yine yeniden başlatılacak.

Çözüm
Setup.exe olanı çalıştırdım ve kurulumu yaptıktan sonra yeniden başlatmamı istedi fakat bilgisayar açıldığında kurulum sihirbazı gelmedi.

Ses, video ve oyun denetleyicileri kısmında Realtek High Definition Audio veya Realtek(R) olması lazım. Ona sağ tıklayıp özellikler kısmına gir ve sürücü bölümünün ekran görüntüsünü gönder.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı