MSİ Z270 SLI Plus BIOS Güncellemesinden Sonra Isınma Sorunu

-Cristal-

Hectopat
Daha fazla  
Beyler 10-15 dk önce güncelledim BIOS'u lakin ısınma problemi var şimdi. Kasayı alalı daha 1 hafta oldu.

2 gün önce dosya transferi yapıyordum (170-200 GB arası) ve arkada Dying Light açıktı hiç ısınmıyordu kasa.

Bu gün itibariyle ısınma problemi başladı.

Ne yapmam lazım yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yükte değilken ısınması fazla ise sorun olabilir Msiafterburner yükle ve ordan fan hızını ayarlarsın CPU GPU sıcaklıklarını kontrol et.Ben oyuna girerken fan hızını biraz arttırıyorum ve ısınma olmuyor.

Yükte değilken ısınması fazla ise sorun olabilir Msiafterburner yükle ve ordan fan hızını ayarlarsın CPU GPU sıcaklıklarını kontrol et.Ben oyuna girerken fan hızını biraz arttırıyorum ve ısınma olmuyor.

Işlemcinin sıcaklığı normal gibi lakin anakart çok ısındı. Benim bildiğim anakart 37 dereceyi aşmazdı güncelledikten sonra 44 dereceleri gördü. :(. Kasada öyle çok ısındı üst tarafı normalde bu kadar olmaması gerekiyordu.
Ayrıca Güncellemeden sonra bios ayarları sıfırlanır mı?
Recep bey keşke konuma baksa
Son kez güncelliyorum beyler yardım edin

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı