MSI Z370 anakart pinleri yamulttum, iade olur mu?

Derlis35

Hectopat
MSI Z370 anakartı iade etmek istedim. İşlemci kapağını takmak çok zorlandım takamadım da bu işlemi yaparken de pinleri yamulttum garanti dışı olur mu? Bir de bu kapağı nasıl takarım öğrenmek istiyorum. Video gibi bir şey varsa ya da siz çekerseniz bana yollarsanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İade etmek istediğin yer bu anakartı almaz. Garanti dışı kalır maalesef çünkü kullanıcı hatası. Pinler ne derecede yamulduğuna bağlı olarak garantiye yolladığınızda soket değişimine kadar gidebilir bununda astarı yüzünden pahalı olabilir. Sıfır bir anakartın pinlerini ben de yamultmuştum kazara oradan biliyorum maalesef... Geçmiş olsun.

MSI Z370 anakartı iade etmek istedim. İşlemci kapağını takmak çok zorlandım takamadım da bu işlemi yaparken de pinleri yamulttum garanti dışı olur mu? Bir de bu kapağı nasıl takarım öğrenmek istiyorum. Video gibi bir şey varsa ya da siz çekerseniz bana yollarsanız çok sevinirim.
Eğer işlek bir şehirde oturuyorsan bazı pinleri düzelten bilgisayarcılar var ama garantiye gönder eğer kullanıcı hatası derlerse bilgisayarcıya götür geçmiş olsun.

Çok fazla yamulan pin yoksa düzeltmeyi deneyebilirsiniz.

Hepsiburadan'dan aldım. Alanı 2 gün oldu belki dikkat etmeden alırlar. Şansımı deneyeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı