Msi z77a-g43 Sisteme Ekran kartı ve Psu önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Randall

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar. Haziran'a dogru yeni bir ekran kartı almayı düşünüyorum. Okullar kapanmışken siftah yapalım. Haziran'a kadar bir sürü yeni ekran kartı çıkar, fiyatlar da düşer diye umuyorum. Fakat yine de aklımda bir amaç belirlemek istiyorum.
Maksimum 500 tl olmak üzere ekran kartı almak istiyorum. Psu ise 150 tl olursa iyi olur. Sistemimi yazıyorum aşağıya. Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Anakart : Msi z77a-g43
İşlemci : İntel İ5 3570k
Ekran Kartı : GT 630
Ram : 8 GB 1333 MHZ
Psu : 400 Watt

Son düzenleyen: Moderatör:
500 watt ve gtx 750ti düşünebilirsin.

Kardeşim, haziran ayında alınacak bir sistem veya bileşen için yorum yapmak doğru olmaz. Dolar düşer, eskidiği için fiyatı düşer, fiyatlar düştüğü için daha iyi bir bileşen alabilirsin. Onun için haziranda aç bu konuyu, senin için iyi olan bu.

Arkadaşlar; sitede 1 aydan uzun süre sonra alınacak sistem konusu açmanın yasak olması, tamamen sizin için düşünülmüş bir uygulamadır. Her an büyüyen ve gelişen teknoloji dünyası içinde, bir ay sonra satın alacağınız sistemi bu günden toplamak büyük bir hata olur. Çünkü piyasa içerisinde fiyatlar ve ürünlerin, yeni çıkan ürünler sonucu, fiyatlarının ve performanslarının değişmesi söz konusudur.

Kendinin ve değerli arkadaşlarımın zamanını daha fazla tüketmemen için konuyu kapatıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı