MSI Z77A-G43'de TPM ve Secure Boot nerededir?

BestSavage

Yoctopat
Daha fazla  
BIOS menüye normalde girince herkeste görüyorum Security'de Trusted Compugilitation mu ne çıkıyor fakat bende yok öyle sekme her yere baktım bulamıyorum yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS menüye normalde girince herkeste görüyorum Security'de trusted compugilitation mu ne çıkıyor fakat bende yok öyle sekme her yere baktım bulamıyorum yardım edin.

Aga be eski anakartım:') anakarta TPM modülü takmanız gerek TPM olsun istiyorsanız Secure Boot'u açmak için Windows 8 uyumluluğu ayarlarına girin oradan Windows 8 modunu açın tam hatırlamıyorum anakart bozulalı bir yıl oldu o zaman Secure Boot modunu açabilmeniz gerekmektedir.

Aga be eski anakartım:') anakarta TPM modülü takmanız gerek TPM olsun istiyorsanız Secure Boot'u açmak için Windows 8 uyumluluğu ayarlarına girin oradan Windows 8 modunu açın tam hatırlamıyorum anakart bozulalı bir yıl oldu o zaman Secure Boot modunu açabilmeniz gerekmektedir.
tpm modülü nasıl takıcam ?

@SonicInPC ayrıca windows 10 pc windows 8 modunu açarsam bozulmaz demi

Son düzenleme:
TPM modülü nasıl takacağım?

@SonicInPC ayrıca Windows 10 PC Windows 8 modunu açarsam bozulmaz değil mi?

Bozulmaz hocam ama Secure Boot'tan dolayı Windows açılmayabilir açılmazsa Secure Boot'u kapatmanız iyi olur TPM modülünü ilk önce almanız lazım pek bilgili değilim hangisini almanız hakkında ama anakarttaki jtpm1 yazan pinlere takacaksınız TPM Modülü

Geri
Yukarı