MSI Z87-G45 - İ5 4690 Tabanlı Sistemim Nasıl Olmuş?

alfonyonzo55

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Arkadaşlar, laptop ve masaüstü arasında kaldım. Masaüstü alırsam toplama almayı düşünüyorum. Kullanma amacım oyun amaçlı olacak. Sizce topladığım PC nasıl? Yanlışım varsa kusura bakmayın. Pek anlamıyorum sizin öneriniz varsa 3000 TL civarı bir bilgisayar önerebilir misiniz? Teşekkürler...

Dosya Ekleri

• pc toplama.png
    pc toplama.png
    52,5 KB · Görüntüleme: 301
Son düzenleyen: Moderatör:
1-Sıvı soğutma gereksiz diye düşünüyorum.
2-İşlemcin overclock desteklemiyor ama anakartın overclock destekli bunu da gereksiz diye düşünüyorum.
3-O sisteme 4 gb ram yetersiz.

Anakartın gereksiz çünkü Z serisi almışsın ve işlemcin OC edilebilir değil, bu yüzden de sıvı soğutmaya pek ihtiyacın yok iyi bir işlemci fanı işini görücektir. Burdan kıstığın paralarla ekran kartında MSI modeline yönelmelisin 4 gb'lik bir ram takviyesi daha yaparsan daha iyi olur.

Dosya Ekleri

• PC.jpg
    PC.jpg
    54,5 KB · Görüntüleme: 394
1- Sıvı soğutma gereksiz
2-Zotac ekran kartı tavsiye etmiyorum,soğutmasından memnun kalmayanlar oldukça fazla.
3-Sistem dengeli değil.
4- Ve HDD göremiyorum, 3000 Tl sisteme HDD yanına SSD de olabilir.

Ram 4 gb yeterli değil farkındayım ondan 2 tane yazdım yanına. Sizin önerebileceğiniz bir sistem var mı paylaşabilir misiniz?

Teşekkürler. Sizce topladığımız günümüz oyunlarını ultra ayarlarda oynatır mı?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı