Satılık Msi Z97 Gaming 5

Teknobyte

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, ürünü vatan bilgisayardan 21.05.2015 tarihinde satın almıştım. Sistemi 1151 sokete yükselttiğim için anakart boşa çıktı. Ürünün garantisi devam etmektedir. Ürünün kutusu dahil tüm kutu içeriği eksiksizdir. Fiyat 450 TL.

1.jpg
2.jpg
e7afb4f8d8d1abacf401d32ac1342ebf.jpg
maxresdefault.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi güzel fakat ürünün sıfır fiyatı 460 TL.

Ortalama 500 TL sıfır 460 TL verdiğin linklerde ürün yok :D dolara göre değişiklik gösterebilir. Benim fiyatım normal 7 aylık cihaz daha az kullanılmış ve tertemiz garantili eksiksiz ürün 450 TL fiyat ama ciddi alıcılar olursa pazarlık yapılabilir.

Bakın işinizi baltalamak istemem fakat sizinde hızlı bir şekilde satış yapabilmeniz için düzgün bir fiyat vermeniz gerekiyor. 7 ay az bir süre değil. Sıfır fiyatından satmak olmaz ki.

Bakın işinizi baltalamak istemem fakat sizinde hızlı bir şekilde satış yapabilmeniz için düzgün bir fiyat vermeniz gerekiyor. 7 ay az bir süre değil. Sıfır fiyatından satmak olmaz ki.
Dostum hayırdır sen neden bu kadar dert ettin kendine bu konuyu anlamadım :D benim belirlediğim fiyat bu isteyen alır isteyen almaz zorla kimseye bişey satmıyorum. Olmadı kırar atarım keyfimin kâhyası mısın ?

Dostum hayırdır sen neden bu kadar dert ettin kendine bu konuyu anlamadım :D benim belirlediğim fiyat bu isteyen alır isteyen almaz zorla kimseye bişey satmıyorum. Olmadı kırar atarım keyfimin kâhyası mısın ?
Ben dert falan etmedim, ikinci el ürün satıyorsunuz, bende hakkımı kullanarak eleştiri yapıyorum. Eleştiriyi kabul edemiyorsanız hiç bulaşmasaydınız buraya. Tabi keyfinizdir, kırın atın. :)

Artık şu bölüme bir fiyat oranı sınırlaması getirilmesi lazım. Millet 9-10 ay kullanıyor, sonra sıfır fiyatına satmaya çalışıyor. Bu kadar da olmaz!

Geri
Yukarı