MSI Z97 Gaming 7 Sistem 5+1 Ses Sorunu

BKY

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, sizlerin de tavsiyesi ile sistemi sonunda toplamış bulunuyorum. MSI z97 gaming 7 anakart aldım ve bu karta 5.1 ses sistemimi bağladım fakat ses sınama yaptığımda bütün uydulardan düzgün ses alırken, müzik ya da video izlerken sadece iki uydu ve bass çalışıyor. Araştırdım denilen her şeyi yaptım fakat sesi bir türlü dağıtamadım. "Hoparlör doldurma aktif" yine olmadı. Sürüm değiştirdim yine olmadı. Başka bir çözümü var mıdır stereo sesi tüm hoparlörlere yaymak için? Teşekkür ederim. Ayrıca http://sinerji.gen.tr/'den aldım bütün parçaları ve sorunsuz hepsi elime ulaştı. Bunu da belirtmek isterim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kusura bakmayın sorunuzun dışında olacak ama sinerjiden alışveriş yapan birini görmüşken orası hakkında bir şeyler sormak istedim. Biliyorsunuz sinerjiden alışveriş yapanı bulmak biraz zor oluyor. Öncelikle bütün parçalar kutu dışındaki poşet ambalajıyla mı geldi? İkincisi ise ürünlerin garantileri örneğin Vatandan alınan ürünle aynı yerler mi?

Aynen zaten bana exa bilgisayar kolisi içinde geldi bütün ürünler hepsinin kutuları kapalıydı daha önce kullanılmamış bir şekildeydi hepsi.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı