MSI Z97 GAMING 7 veya Asus Maximus VII Formula

Oguzhan123

Kilopat
Daha fazla  
MSI Z97 GAMING 7 MI ALMALIYIM Asus Maximus VII Formula MI ?Ya da bu ikisinin fiyatına yakın hangi ana kart ? Görüşleriniz bekliyorum.

Adı üstünde gaming :) forumda incelemeside var iyi bir anakarttır. Tabiki iyi bir sistem toplarsanız..

Son düzenleyen: Moderatör:
Overclock yapılmayacak ise z97 bir anakart almak bence gereksiz olur h81 veya h87- plus alınabilir. @Oguzhan123 işlemci olarak ne kullanacaksınız.
Oyun için anakart alınmaz anakartın fps' ye katkısı varda biz mi bilmiyoruz? Anakartı biraz daha normal tutup işlemci olarak 4690 yeterli olacaktır ve ekran kartına yüklenin.

Son düzenleme:
Overclock yapılmayacak ise z97 bir anakart almak bence gereksiz olur h81 veya h87- plus alınabilir. @Oguzhan123 işlemci olarak ne kullanacaksınız.
Oyun için anakart alınmaz anakartın fps' ye katkısı varda biz mi bilmiyoruz? Anakartı biraz daha normal tutup işlemci olarak 4690 yeterli olacaktır ve ekran kartına yüklenin.

Yeni bir sistem toplayacağım da anakart olarak gaming 7 iyi diyorlar işlemci için i7 düşünüyorum. Ekran kartı için de 970 980 veya 780 ti üçünden biri tavsiyelerinizi beklerim.

Overclock yapmayacaksan z97 için paranı çöpe atacaksın oyunda hiçbir işine yaramayacak. İ7 de gereksiz ama illa i7 olsun dersen 4790 al K ibareli olanı alma. Anakart önerimi diğer yorumda yapmıştım paran cebinde kalsın. Benim sistemim bu senin almak istediğine benziyor ama ben şuanda işlemcimi 4.7Ghz çalıştırıyorum ve bunun bana kattığı pek birşey yok. Bu yüzden oyun için zaten güçlü olan bir işlemciyi overclock etmek gereksiz. Artan paranla güzel bir soğutucu veya ssd için yatırım yaparsın. Ekran kartına gelecek olursak oyun odaklı olacak diyorsun GTX970 yeterli olacaktır. Testlere bakıp değerlendirme yapabilirsin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı