MSI’dan “Baharı Üretken Karşıla” Kampanyası

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
MSI Baharı Üretken Karşıla Kampanyası

MSI, seçili AIO ve Mini bilgisayarlar ile profesyonel monitörlerde geçerli “Baharı Üretken Karşıla” kampanyasını duyurdu. MSI, evden çalışma ve öğrenme çözümlerini sunan başarılı ürünleriyle öne çıkıyor. 2020’de başlayan salgın nedeniyle insanların yaşam tarzları büyük ölçüde etkilendi ve bu durum, pek çoğumuzun her zamankinden daha sık evde vakit geçirmesine sebep oldu. Evden çalışırken ve uzaktan eğitimde […]

Devamı: MSI’dan “Baharı Üretken Karşıla” Kampanyası
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

2020 sonunda Cashback kampanyasından yararlanmıştım ve 2021'in ilk ayında sanırım adamlar vaadettiği tutarı yatırmıştı hesabıma. Tereddütü olanlar için söyleme gereği duydum. Sağda solda geri ödeme yapmadığı, mağdur ettiği konusunda çok yazı görmüştüm çünkü.

2020 sonunda Cashback kampanyasından yararlanmıştım ve 2021'in ilk ayında sanırım adamlar vaadettiği tutarı yatırmıştı hesabıma. Tereddütü olanlar için söyleme gereği duydum. Sağda solda geri ödeme yapmadığı, mağdur ettiği konusunda çok yazı görmüştüm çünkü.
Ürün sizde kalıyor ve paranın belirli kısmını mı iade alıyorsunuz? Olay bu mudur? Eğer böyleyse şartlar nedir?

Beğenmeyince veya memnun kalmayınca acaba oluyor mudur?

Satın aldıktan en az 14 gün sonra başvuru yapılabilir, iade süresinin dolması ve ürünün tamamen sizin olması için. (Satın alımın kesinleşmesi, iade hakkınızın dolması için.)

Geri
Yukarı